zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Karta kredytowa Citi Simplicity w promocji z 200 zł premii w gotówce!

Karta kredytowa Citi Simplicity w promocji z 200 zł premii w gotówce!

17 sie 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Karta kredytowa Citi Simplicity tym razem w promocji z premią 200 zł w gotówce, które wydasz na co zechcesz!

Karta kredytowa Citi Simplicity!

Karta kredytowa Citi

Kto może skorzystać z promocji Citi?

Aby Citi Handlowy pozytywnie rozpatrzył twój wniosek o wydanie karty kredytowej twój miesięczny dochód netto nie powinien być niższy od min. 1200 zł netto a staż w obecnej firmie wynosić min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Jeśli twoja sytuacja finansowa pozwoli Ci na przyznanie przez Citi limitu kredytowego, to aby skorzystać z promocji musisz dodatkowo być nowym klientem. Tym razem karencja jest trochę krótszy, ponieważ według regulaminu jest to osoba nieposiadająca co najmniej od 01.07.2018 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Jak zgarnąć 200 zł premii w gotówce?

Zasady promocji są podobne do większości akcji premiowych Citi z kartami kredytowymi. Aby załapać się na 200 zł premii złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity najpóźniej do 26.08.2020.

Po zawarciu umowy oraz otrzymaniu fizycznej karty, do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej Citibank Online lub do aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Na koniec wystarczy, że do końca trzeciego miesiąca po miesiącu, w którym umowa o kartę została zawarta wykonaj transakcję nią o łącznej wartości min. 1500 . Możesz spełnić ten warunek jedną dużą transakcją lub kilkoma mniejszymi.

Ile będzie kosztowało spełnienie warunków?

Nic! wystarczy, że będziemy płacili kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujemy co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacamy kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszta. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 26.08.2020.

Nagroda

Potwierdzenie spełnienia wszystkich wymaganych warunków promocji otrzymamy we wiadomości w skrzynce odbiorczej po zalogowaniu na nasze konto w bankowości elektronicznej Citibank Online.

Premię 200 zł w gotówce otrzymasz do końca drugiego pełnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Zostanie przekazana w formie zasilenia rachunku karty kredytowej. To znaczy, że jeśli pojawi się na niej jakieś zadłużenie, to premia będzie formą częściowego spłacenia karty. Jeśli debet będzie „na zero”, to nadwyżkę 200 zł wydasz na kolejne zakupy.

Pamiętaj, że nie warto wybierać gotówki z bankomatu używając karty kredytowej z racji wysokich opłat za takie transakcje. Więcej porad na temat używania karty kredytowej znajdziesz tutaj: Karta kredytowa, a debetowa. Czym się różnią i która jest najlepsza?

.

***

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity od banku Citi Handlowego zyskała na popularności nie tylko dzięki atrakcyjnym promocją, ale dzięki temu, że była darmowa. To znaczy, że można było ją wyrobić, skorzystać z promocji, a następnie wsadzić do portfela i zapomnieć.

To się jednak zmieniło. Dla klientów, którzy wyrobili kartę, lub to zrobią po 21.05.2020 miesięczny koszt utrzymania kredytówki wyniesie 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Zobacz też, jak zgarnąć 220 zł premii w promocji nowoczesnego konta osobistego Konta 360 Banku Millennium!

220 zł premii do zdobycia

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji
Tabela opłat i prowizji II

Komentarze (0)