zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Najnowszy iPhone 11 oraz 250 zł premii z darmową kartą Citi Simplicity!

Najnowszy iPhone 11 oraz 250 zł premii z darmową kartą Citi Simplicity!

16 mar 2020 2 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Najnowszy iPhone 11 w korzystnych ratach oraz 250 premii w gotówce dla nowych użytkowników darmowej karty kredytowej Citi Simplicity!

iPhone 11 w korzystnych ratach z kartą Citi Simplicity!

iPhone 11

Nowy iPhone 11 z atrakcyjnym oprocentowaniem z kartą Citi Simplicity.

Kto może skorzystać?

Oferta zakupu iPhone 11 w korzystnych ratach z RRSO 0% dostępna jest zarówno dla nowych, jaki i obecnych klientów Citi. Natomiast aby dodatkowo zgarnąć 250 zł premii należy być nowym klientem banku, który dopiero zawnioskuje o wydania karty Citi Simplicity. Aby bank pozytywnie rozpatrzył Twój wniosek musisz spełniać standardowe wymagania: wiek – min. 18 lat, dochód netto – min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – min. 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – min. 2500 zł.

Jak skorzystać z promocji?

Nowi klienci mogą skorzystać z promocji na dwa sposoby:

 • Zaaplikować o kartę Citi robiąc zakupy sprzętu Apple;
 • Złożyć wniosek na stronie promocji i później zrobić zakupy.
 1. Robiąc zakupy w sklepie internetowym lub stacjonarnym Cortland lub iDream wybierz dowolne produkty firmy Apple mieszczące się w kwocie od 999 zł do 10 000 zł;
 2. Jeśli wybierzesz zakupy online wybierz opcję „Oferta RRSO 0% z Citi Handlowy” z listy sposobów płatności. Jeśli kupujesz w sklepie stacjonarnym zapytaj sprzedawcę o promocyjną ofertę.
 3. Na etapie wypełniania wniosku o kartę kredytową wybierz opcję Pożyczka z Karty. Będziesz poproszony o sfotografowanie dowodu osobistego w celu zweryfikowania Twojej tożsamości.
 4. Pożyczkę z Karty kredytowej możesz rozłożyć maksymalnie na 24 raty. Premię 250 otrzymasz w formie zasilenia rachunku karty Citi Simplicity, do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę.
 5. Drugi sposób różni się jedynie kolejnością pierwszych dwóch kroków. Należy najpierw wyrobić kartę składając wniosek poprzez stronę promocji, a następnie zapłać nią za zakupy.
 6. Również wybierz produkty o wartości nie mniejszej niż 999 zł i nie przekraczające kwoty 10 000 zł w sklepie Cortland lub iDream. Transakcję możesz rozłożyć nawet na 24 Raty w Karcie. Zrobisz to klikając w link wiadomości SMS otrzymanej od Citi Handlowy bezpośrednio po transakcji.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa od 09.03.2019 do 30.04.2020.

Nagroda

Nagroda podstawowa, z której skorzystać mogą wszyscy klienci polega na możliwości zakupu sprzętu Apple (w tym najnowszego IPhone 11) na korzystnych zasadach:

 • oprocentowanie wyniesie 0%;
 • prowizja za otwarcie Planu spłat ratalnych „Komfort” wyniesie 0%;
 • opłata operacyjna za obsługę Planu Spłat ratalnych „Komfort” dla Pożyczki z Karty lub Rat w Karcie wyniesie 0 zł miesięcznie;
 • prowizja za Transakcję szczególną dla Pożyczki z Karty wyniesie 0 zł.

Kwota Pożyczki z Karty kredytowej albo Rat w Karcie objęta Ofertą może wynosić od 999 zł do 10 000 zł, natomiast dostępne okresy kredytowania to: 6, 9, 12, 18, 24 rat.

Premię 250 zł otrzymasz w postaci zasilenia salda karty kredytowej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym umowa o kartę została zawarta.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Karta Kredytowa Citi Simplicity to:

 • Łatwy i szybkidostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
 • Bez opłatyrocznej za kartę.
 • Bez opłatyza powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia. Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
 • Zniżki do 50%w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.

***

Jeśli chcesz wrobić sobie darmową kartę kredytową Citi Simplicity, ale interesuje Cię inna nagroda, to sprawdź koniecznie promocję z premią 400 zł do wydania na zakupy w sklepach Lidl!

zakupy w Lidlu

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 2)

 • Citisciema 28 stycznia 2020 0 1 odpowiedzi

  na pewno jakaś ściema, że dadzą 250 zł, ja wziąłem udział w promocji z biedronką (400 zł dostaniesz pisali) i co nico nie dostałem

  • Wojciech Wojtczak 29 stycznia 2020 0

   Dzień dobry,
   ciężko nam stwierdzić, jaka była przyczyna nieprzyznania tamtej premii. Jeśli uważa Pan, że zostały spełnione wszystkie wymagane warunki promocji, to najlepiej będzie zgłosić się z oficjalną reklamacją do organizatora akcji promocyjnej:

   15. Bank przyjmuje skargi i reklamacje od Klientów w poniższej formie:
   a) pisemnej – złożonej osobiście w Oddziale Banku w godzinach pracy Oddziału, albo przesłanej na adres Citi Handlowy, Biuro
   Obsługi Reklamacji i Zapytań Klientów, ul. Goleszowska 6, 01-249 Warszawa, z adnotacją „Dotyczy: „Plan Ratalny RRSO 0%
   z Kartą Kredytową Citi Handlowy na zakupy w Cortland lub iDream””;
   b) ustnej – telefonicznie albo osobiście do protokołu podczas wizyty Klienta w Oddziale Banku;
   c) elektronicznej – na adres poczty elektronicznej Banku, przez Citibank Online po zalogowaniu w zakładce „Kontakt z bankiem”
   oraz na stronie http://www.citibank.pl poprzez formularz reklamacyjny.