zgarnijpremie.pl » Wiadomości » ING Bank Śląski udostępnia nową funkcjonalność. Dotyczy kredytu hipotecznego

ING Bank Śląski udostępnia nową funkcjonalność. Dotyczy kredytu hipotecznego

20 maj 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Staranie się o kredyt hipoteczny to proces, podczas którego w głowie klientów rodzi się wiele pytań. Od teraz ekspert ING odpowie na nie podczas wideo rozmowy. To najnowsza funkcjonalność banku.

Wideo konsultacja dotycząca kredytu hipotecznego

Zdalna rozmowa z ekspertem ING dostępna jest dla klientów banku zainteresowanych uzyskaniem kredytu hipotecznego. Termin spotkania można umówić przez aplikację Moje ING lub stronę internetową banku. To rozwiązanie pozwala na przyspieszenie samego procesu kredytowania. Jest również najszybszą opcją, by uzyskać odpowiedzi na nurtujące klientów pytania.

Przyspieszenie procesu kredytowania

Zdalna konsultacja to również możliwość uzyskania pomocy eksperta w kompletowaniu dokumentów do wniosku kredytowego. Dzięki funkcji dzielenia ekranu pomoże on także przy wypełnieniu samego wniosku i złożeniu go. To sprawia, że wizyta w oddziale banku będzie konieczna jedynie w celu podpisania umowy i uruchomieniu środków.

Konsultacja

Oprócz tego ekspert ING oszacuje możliwości kredytowe klienta. Poinformuje go także o wyniku wstępnej analizy wniosku. Doradzi także jak dopasować wysokość raty do posiadanego budżetu. Pomoc eksperta nie kończy się jednak z chwilą przyznania kredytu. W czasie jego trwania klienci mogą umówić się na konsultację związaną z nadpłatą kredytu i jego obsługą w aplikacji bankowej. 


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Direct
Konto Direct
Premia

500 zł + 5,5% do 200 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta od 31.12.2022.

od 31.12.2022

Warunki
  • 150 zł za założenie konta z kartą i kontem oszczędnościowym, ze zgodami marketingowymi, weryfikacją behawioralną i wydanie bezgotówkowo min. 1000 zł;
  • 200 zł za spełnienie powyższych warunków i wykorzystanie aplikacji mobilnej oraz weryfikacji na selfie przy zakładaniu konta;
  • 150 zł za min. 3 transakcje BLIKIEM w internecie, zapewnienie min. 1000 zł w pływów w dowolnych 3 miesiącach i założenie Celu Oszczędnościowego, na którym odłożysz min. 300 zł.

(czytaj więcej)

500 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część