zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Do 1500 zł premii od banku i 700 zł do Allegro za konto firmowe Santander Banku Polska!

Do 1500 zł premii od banku i 700 zł do Allegro za konto firmowe Santander Banku Polska!

1 lip 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Bezwarunkowo darmowe konto firmowe Godne Polecenia w promocji z premią do 1500 zł od Santander Banku Polska i 700 zł na karcie podarunkowej Allegro!

Darmowe konto firmowe w promocji Santander Banku Polska!

Którzy przedsiębiorcy mogą skorzystać z promocji?

Oferta promocyjna skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dodatkowym warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie statusu nowego klienta, co oznacza, że nie można posiadać żadnego rachunku firmowego w Santander Banku Polska od przynajmniej 01.01.2022 oraz na dzień przystąpienia do promocji. Jeśli posiadasz produkty bankowe Santandera dla klienta indywidualnego, jak rachunek osobisty, to oczywiście wciąż możesz skorzystać z promocji dla firm.

Do 1500 zł premii od Santander Banku Polska:

900 zł
 • Najpóźniej do 31.07.2023 złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia i podpisz umowę o prowadzenie rachunku;
 • aby zgarnąć do 900 zł zwrotu należy aktywnie korzystać z konta przez kolejne 6 miesięcy począwszy od kolejnego miesiąc po miesiącu podpisania umowy;
 • za wykonanie przelewu do Urzędu Skarbowego lub ZUS na kwotę min200 zł do 20 dnia miesiąca otrzymamy możliwość odzyskania 3% wartości transakcji kartą – lecz nie więcej niż 150 zł w miesiącu.

300 zł
 • Do pół roku od przystąpienia do promocji zawrzyj umowę kredytową o wartości min. 10 000 zł z Santander Leasing, wyrażając zgody marketingowe;
 • wykonuj comiesięczne przelewy ZUS o minimalnej wartości 200 zł do 20 dnia miesiąca począwszy od miesiąca, w którym występuje najbliższy termin opłacenia składek minimum do miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.
300 zł
 • Do pół roku od przystąpienia do promocji zawrzyj umowę o leasing lub pożyczkę leasingową o wartości min. 10 000 zł z Santander Leasing, wyrażając zgody marketingowe;
 • wykonuj comiesięczne przelewy ZUS o minimalnej wartości 200 zł do 20 dnia miesiąca począwszy od miesiąca, w którym występuje najbliższy termin opłacenia składek minimum do miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.
Nagroda

Czas trwania promocji

Do promocji można przystąpić do 31.07.2023.

Złóż wniosek

700 zł na karcie podarunkowej Allegro:

Krok 1

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia Santander Banku Polska i zarejestruj je w Konto Allegro Firma wypełniając formularz promocyjny.

Krok 2

W ustawieniach Konta Allegro Firma wskaż do wypłat Konto Firmowe Godne Polecenia i w okresie trwania promocji (do końca lipca) wystaw na Koncie Allegro Firma minimum jedną ofertę na sprzedaż.

Nagroda

Kartę Podarunkową o wartości 700 zł otrzymasz na swój adres e-mail maksymalnie do 30 dni roboczych od spełnienia warunków.

Złóż wniosek

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia poza promocją?

Standardowa opłata za utrzymanie rachunku poza promocją wynosi 25 zł miesięcznie. Można jej jednak łatwo uniknąć wykonując w miesiącu przelew ZUS na kwotę min200 . To samo dotyczy 7 zł miesięcznej opłaty za kartę płatniczą.

Jednak Santander Bank Polska zdecydował się na radykalny krok w promowaniu swojego produktu dla firm i dla uczestników promocji zrezygnował z kosztów utrzymania Konta Firmowego Godnego Polecenia bezterminowo!

W pakiecie za darmo otrzymujesz:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta firmowego
 • 0 zł za 10 pierwszych przelewów natychmiastowych w miesiącu
 • 0 zł za przelewy internetowe Elixir w PLN
 • 0 zł za przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR
 • 0 zł za realizację poleceń zapłaty i zleceń stałych
 • 0 zł za przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego
 • 0 zł za używanie pierwszej karty debetowej (za zgody marketingowe)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie (za zgody marketingowe)
Nie przegap

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadają konta firmowego w Santander Banku Polska od 01.01.2022.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.07.2023.

Nagroda

900 zł za płatności kartą + 300 zł za kredyt + 300 zł za leasing + 700 zł do Allegro.

Termin wypłaty nagrody

Każde 125 zł zostanie wypłacone do 45 dni od miesiąca spełnienia warunku. 300 zł za produkt kredytowy i 300 zł za leasingowy zostanie wypłacone do 45 dni od zawarcia umowy.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część