zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Darmowe konto BNP Paribas z premią 250 zł w gotówce + 20 zł do Costa Coffee!

Darmowe konto BNP Paribas z premią 250 zł w gotówce + 20 zł do Costa Coffee!

6 lip 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Darmowe konto BNP Praibas tylko teraz w promocji z premią 250 zł w gotówce i bonem o wartości 20 zł do wydania w Costa Coffee!

Darmowe konto BNP Paribas!

darmowe konto bnp paribas

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku, którzy nie posiadali, ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów, jak karty kredytowej, czy rachunku dla firm nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak zdobyć aż 250 zł w gotówce + 20 zł do Costa Coffee?

Najpóźniej do 24.07.2020 złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas wraz z kartą do tego konta. Podczas wypełniania formularza koniecznie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź wszystkie zgody marketingowe. Sama umowa musi zostać zawarta maksymalnie do 14.08.2020. Nadanie PINu do karty będzie równoznaczne z aktywowaniem rachunku. Za sam fakt założenia i aktywowania konta otrzymasz bon 20 zł do Costa Caffee. Aby zgarnąć do B spełnij warunki aktywności:

  • Dla 100 zł w sierpniu zapewnij wpływy na konto o wartości min. 1000 zł oraz wykonaj transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł.
  • Aby kolejne 150 zł trafiło na Twoje konto powtórz te same aktywności jeszcze we wrześniu oraz październiku.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 24.07.2020 lub do 3000 rejestracji.

Nagroda

Pierwsza i zarazem najłatwiejsza nagroda w postaci bonu o wartości 20 zł do Costa Coffee zostanie wysłana w postaci kodu SMSem do 22.09.2020.

Pierwsze 100 zł premii trafi na otwarte w promocji konto najpóźniej do 30.09.2020. Wcześniej jednak otrzymasz potwierdzenie o przyznaniu premii oraz z instrukcją jej odbioru. Do 27.09.2020 trzeba będzie podać niezbędne dane do przelania przez bank nagrody.

Przy odbiorze ostatniej części – 150 zł premii nie będzie już potrzeby podawania dodatkowych danych. Trafi na twój rachunek najpóźniej do 30.11.2020.

Tradycyjnie do momentu odebrania ostatniej części premii nie wypowiadaj zgód marketingowych oraz nie wypowiadaj umowy o prowadzenie rachunku.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Zobacz, jak zarobić jeszcze więcej biorąc dodatkowo udział w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku. Nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

***

Jeśli wiesz już, jak zdobyć łatwe 250 zł premii + 20 zł do Costa Coffee nie czekaj i złóż wniosek o konto.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)