zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Darmowe konto BNP Paribas z łatwą do zdobycia premią 350 zł! (osiągnięty limit)

Darmowe konto BNP Paribas z łatwą do zdobycia premią 350 zł! (osiągnięty limit)

15 wrz 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Darmowe konto BNP Paribas – Konto Otwarte na Ciebie, w najnowszej promocji z premią do 350 zł za proste do spełnienia warunki aktywności!

Darmowe konto BNP Paribas w promocji!

Darmowe konto BNP

Kto skorzysta z promocji darmowego konta BNP Paribas?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku. Karencja wynosi 15 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do promocji. Posiadanie konta firmowego lub np. karty kredytowej BNP nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak zdobyć do 350 zł premii od BNP Paribas?

Najpóźniej do 27.09.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas wraz z kartą wyrażając wszystkie zgody marketingowe.

Następnie nie później niż do 18.10.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta, odbierz kartę przesłaną pocztą i nadaj jej numer PIN.

Maksymalna przewidziana premia podzielona jest na 2 części:

  • aby otrzymać 150 zł do końca października zaloguj się do bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile) oraz wykonaj min. 2 przelewy za pomocą Bankowości elektronicznej;
  • aby zdobyć aż 200 zł do końca listopada ponownie zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej (GOonline lub GOmobile) oraz wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą do konta o wartości min. 300 zł i otrzymaj wpływy na konto o wartości min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 27.09.2020 lub zakończy się wcześniej, jeśli liczba uczestników osiągnie 1500 osób.

Kiedy nagroda?

Tradycyjnie o spełnieniu wymaganych warunków aktywności i przyznaniu poszczególnych części premii bank poinformuje Cię wiadomością email na adres podany podczas rejestracji w promocji.

150 zł premii zostanie przekazane przelewem na promocyjne konto do końca listopada 2020, zaś 200 zł premii powinno trafić do Ciebie najpóźniej do końca stycznia 2021.

Oczywiście do czasu odebrania ostatniej części nagrody nie wolno wypowiadać, ani modyfikować umowy o prowadzenie konta.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Lubisz promocje z darmowymi kontami osobistymi? To koniecznie sprawdź promocję najnowszego CitiKonta z premią do 150 zł!

Darmowe CitiKonto

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)