zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » CitiKonto w promocji z premią 270 zł i walizką podróżną

CitiKonto w promocji z premią 270 zł i walizką podróżną

23 kwi 2024 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

W najnowszej promocji darmowego CitiKonta Banku Citi Handlowego możesz zyskać na prawdę wiele. Walizka podróżna o wartości 329 zł, 270 zł w gotówce i 4000 punktów w programie Bezcenne Chwile.

270 zł premii, walizka podróżna i 4000 pkt w programie Bezcenne Chwile

Kto może skorzystać z promocji CitiKonta?

Łączona promocja CitiKonta oraz karty kredytowej przeznaczona jest wyłącznie do nowych klientów. W przypadku konta osobistego za nowego klienta uznawana jest osoba, która nie posiada konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Banku CIti Handlowym od 31.12.2021.

Jak zdobyć wszystkie przewidziane w promocji nagrody?

20 zł
  • Najpóźniej do 18.05.2024 złóż wniosek o darmowe Citikonto oraz podpisz umowę o prowadzenie rachunku. Z racji tego, że do tego czasu konto powinno być otwarte i aktywne wniosek o jego otwarcie należy złożyć z rozsądnym wyprzedzeniem. Możesz samodzielnie złożyć wniosek za pomocą selfie lub zostawić swoje dane i poczekać na telefon od konsultanta banku;
  • na etapie składania wniosku wyraź dobrowolnie zgody na kontakt marketingowy.
250 zł

W każdym z pięciu miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 3 transakcje bezgotówkowe kartą
na łączną kwotę min. 300 zł (transakcje zwrócone nie będą zaliczane) – za każdy miesiąc dostaniesz 50 zł premii.

Walizka

W każdym z dwóch miesięcy po miesiącu otwarcia konta zapewnij min. 2 000 zł wpływów.

do 4000 pkt
  • Zawnioskuj i podpisz umowę o kartę kredytową Citibanku do 31.07.2024
  • każde 800 pkt. otrzymasz za każdy z tych miesięcy, w którym będziesz miał/a aktywne Konto i Kartę Kredytową. (800 pkt. = równowartość 1 biletu do kina w programie MasterCard Bezcenne Chwile)
Nagroda

Każdą część premii gotówkowej oraz voucher na walizkę dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku.

Voucher należy wykorzystać na stronie https://vip-collection.pl/301-citibank w ciągu 180 dni od wiadomości potwierdzającej jego otrzymanie.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta CitiKonta trwa do 18.05.2024.

Oferta oszczędnościowa Banku Citi Handlowego

Jeśli 450 zł premii w gotówce dla ciebie to mało to możesz jeszcze skorzystać z oferty oszczędnościowej Banku Citi Handlowego:

  • Twoja Lokata – to lokata na 3 miesiące z oprocentowaniem na poziomie 5,5% do 20 000 zł. Odsetki kapitalizują się na koniec trwania lokaty
  • Konto SuperOszczędnościowe to konto oszczędnościowe również do 20 000 zł z oprocentowaniem 5%, ale bezterminowo. Oznacza to, że środki będą objęte oprocentowaniem 5% do czasu zmiany oferty. Odsetki kapitalizują się po każdym miesiącu.

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku 

Nie przegap

Przeczytaj również

TAG:

Promocje Citibank

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci nie posiadający od 31.12.2021 konta osobistego

Czas trwania

Promocja trwa do 18.05.2024

Nagroda

270 zł + walizka (329 zł) + 4 000 pkt

Termin wypłaty

Każdą część premii gotówkowej oraz voucher na walizkę dostaniesz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część