zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Całkowicie darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia + 1400 zł premii od Santander Banku Polska!

Całkowicie darmowe Konto Firmowe Godne Polecenia + 1400 zł premii od Santander Banku Polska!

16 wrz 2022 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Darmowe konto firmowe Godne Polecenia w promocji z premią do 1400 zł od Santander Banku Polska! 900 zł za transakcje oraz 500 zł za produkt kredytowy!

Darmowe konto firmowe w promocji Santander Banku Polska!

Którzy przedsiębiorcy mogą skorzystać z promocji?

Oferta promocyjna skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Dodatkowym warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie statusu nowego klienta, co oznacza, że nie można posiadać żadnego rachunku firmowego w Santander Banku Polska po 31.03.2019 oraz na dzień przystąpienia do promocji. Jeśli posiadasz produkty bankowe Santandera dla klienta indywidualnego, jak rachunek osobisty, to oczywiście wciąż możesz skorzystać z promocji dla firm.

Do 1400 zł premii od Santander Banku Polska:

900 zł
 • Najpóźniej do 30.11.2022 złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia i podpisz umowę o prowadzenie rachunku;
 • aby zgarnąć do 900 zł zwrotu należy aktywnie korzystać z konta przez kolejne 6 miesięcy począwszy od kolejnego miesiąc po miesiącu podpisania umowy;
 • za wykonanie przelewu do Urzędu Skarbowego lub ZUS na kwotę min200 zł do 20 dnia miesiąca otrzymamy możliwość odzyskania 3% wartości transakcji kartą – lecz nie więcej niż 150 zł w miesiącu.
500 zł
 • W okresie trwania promocji zawrzyj umowę kredytową z Santander Bank Polska lub leasing/pożyczkę leasingową z Santander Leasing, wyrażając zgody marketingowe;
 • umowę musisz zawrzeć nie później, niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji;
 • wykonuj comiesięczne przelewy ZUS o minimalnej wartości 200 zł do 15 dnia miesiąca począwszy od miesiąca, w którym występuje najbliższy termin opłacenia składek minimum do miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy.
Nagroda

Każda część premii po 125 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. 500 zł za produkt kredytowy zostanie wypłacone do 45 dni od zawarcia umowy.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Do promocji można przystąpić do 30.11.2022.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia poza promocją?

Standardowa opłata za utrzymanie rachunku poza promocją wynosi 25 zł miesięcznie. Można jej jednak łatwo uniknąć wykonując w miesiącu przelew ZUS na kwotę min200 . To samo dotyczy 7 zł miesięcznej opłaty za kartę płatniczą.

Jednak Santander Bank Polska zdecydował się na radykalny krok w promowaniu swojego produktu dla firm i dla uczestników promocji zrezygnował z kosztów utrzymania Konta Firmowego Godnego Polecenia bezterminowo!

W pakiecie za darmo otrzymujesz:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta firmowego
 • 0 zł za 10 pierwszych przelewów natychmiastowych w miesiącu
 • 0 zł za przelewy internetowe Elixir w PLN
 • 0 zł za przelewy w formie polecenia wypłaty w EUR
 • 0 zł za realizację poleceń zapłaty i zleceń stałych
 • 0 zł za przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego
 • 0 zł za używanie pierwszej karty debetowej (za zgody marketingowe)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie (za zgody marketingowe)
Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadają konta firmowego w Santander Banku Polska od 31.03.2019.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 30.11.2022.

Nagroda

900 zł za płatności kartą + 500 zł za produkt kredytowy.

Termin wypłaty nagrody

Każde 125 zł zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca. 500 zł za produkt kredytowy zostanie wypłacone do 45 dni od zawarcia umowy.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część