zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Biuro maklerskie Alior Banku z nową kampanią marketingową

Biuro maklerskie Alior Banku z nową kampanią marketingową

21 czerwca 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

„Dobrze wybrać dobrze” to nazwa nowej kampanii marketingowej Biura Maklerskiego Alior Banku. Działania potrwają do końca lipca 2024 roku.

„Dobrze wybrać dobrze”

Kampanię bank będzie prowadzić w social mediach oraz na platformie YouTube. To pierwsza tego typu kampania marketingowa Biura Maklerskiego Alior Banku. Kieruje ją do osób, które już korzystają z produktów inwestycyjnych. Alior Bank chce je zainteresować ofertą rachunku maklerskiego i rachunku Alior Trader, przeznaczonego do handlu na rynku forex.

„Ułatwiamy klientom poruszanie się w codziennych inwestycjach i dbamy o ich bezpieczeństwo finansowe. Przekaz naszej najnowszej kampanii nawiązuje do tego, że w obszarze inwestycji wiele czynników jest nieprzewidywalnych, ale wszędzie tam, gdzie mamy możliwość wyboru, to „Dobrze wybrać dobrze”, czyli zdecydować się na sprawdzone, bezpieczne biuro maklerskie z szeroką ofertą produktów i usług” – mówi Jacek Janiuk, dyrektor Biura Maklerskiego Alior Banku.

Spoty pokazują głównego bohatera w codziennych sytuacjach, w których dokonał złego wyboru. Towarzyszy im slogan „Dobrze wybrać dobrze. Inwestuj w Biurze Maklerskim Alior Banku i decyduj o tym, na co masz wpływ”.

Biuro Maklerskie Alior Banku

Biuro Maklerskie Alior Banku jest rozwiązaniem, które zapewnia dostęp do rynku kapitałowego. Główne założenia jego funkcjonowania to profesjonalizm, innowacje, bezpieczeństwo, jakość obsługi i różnorodne kanały sprzedaż. Narzędzie jest tworzone przez specjalistów rynku kapitałowego, analityków i licencjonowanych maklerów. Oferowane jest również ich wsparcie w procesie inwestycyjnym.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część