zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 660 zł łącznej premii za TurboKARTĘ Santander Consumer Banku!

660 zł łącznej premii za TurboKARTĘ Santander Consumer Banku!

3 sierpnia 2023 (Aktualizacja 13.06.2024) Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

300 zł na zakupy w Biedronce oraz 360 zł zwrotu w ciągu roku w najnowszej promocji TurboKARTY kredytowej Santander Consumer Banku!

!Wyczerpany limit nagród!

660 zł premii z TurboKARTĄ w promocji!

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku. Według regulaminu promocji są to osoby, które nie miały zawartej umowy o kartę kredytową w Santander Consumer Banku przez cały 2022 oraz 2023 rok.

300 zł na zakupy w Biedronce za aktywne korzystanie z TurboKARTY:

Krok 1
  • Najpóźniej do 31.12.2023 podpisz umowę o TurboKARTĘ.
Krok 2
  • w każdym z 3 miesięcy po podpisaniu umowy płać TurboKARTĄ za zakupy o łącznej wartości min. 500 zł.
Krok 3
  • do następnego miesiąca kalendarzowego przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub bankowości mobilnej.
Nagroda

Do końca następnego miesiąca kalendarzowego (5) otrzymasz voucher Biedronki o wartości 100 zł
(maks. 3 vouchery za każdy miesiąc aktywności).

Złóż wniosek

360 zł zwrotu w ciągu roku!

Wyrabiając kartę kredytową w tej ofercie bierzesz udział również w promocji polegającej na odbieraniu zwrotów za płatności kartą. W ten sposób zarobisz nawet 360 zł w ciągu roku. Zwroty możliwe do uzyskania to:

  • 3% za korzystanie z restauracji, barów, kawiarni
  • 1% za paliwo i inne zakupy na wszystkich stacjach paliw
  • 5% za korzystanie z samodzielnych myjni samochodowych

Maksymalny możliwy do osiągnięcia zwrot wynosi 30 zł miesięcznie i zostanie dodany do rachunku karty kredytowej. Pamiętaj, że do odebrania zwrotów musi zostać spłacone terminowo zadłużenie powstałe na karcie kredytowej!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do wyczerpaniu limitu 1500 promocyjnych kart kredytowych, ale nie dłużej niż do 31.12.2023. UWAGA: wyczerpany limit nagród!

Czy należy bać się karty kredytowej?

@zgarnijpremiepl Kilka słów o kartach kredytowych od Wojtka :identification_card: #kartakredytowa #promocjebankowe #zgarnijpremiepl ♬ original sound – Zgarnijpremie.pl

Ile kosztuje TurboKARTA Santander Consumer Banku?

Miesięczna oplata za posiadanie TurboKARTY wynosi 6,90 zł. Oczywiście tego kosztu można uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca wydasz kartą min. 1000 zł płacąc za zakupy i usługi.

1000 zł mogłoby się wydawać, że to spora kwota, jak na transakcje kartą kredytową. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz spełnić wszystkie warunki promocji to i tak musisz używać karty kredytowej. Nie należy jednak obawiać się dodatkowych kosztów. Jeśli powstałe zadłużenie na karcie spłacisz w trakcie okresu bezodsetkowego, który w przypadku tej karty wynosi 54 dni to oddasz dokładnie tyle, ile wydałeś.

RRSO 21,40%

Dla karty kredytowej Visa TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wskazana wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO) 21,40% wyliczona została na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 05.10.2023.

la karty kredytowej TurboKARTA oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. dla limitu kredytowego w kwocie 5000 zł (całkowita kwota kredytu), z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 18,50%, wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej, a następnie spłaconego w całości w terminie wskazanym na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) jako termin spłaty kwoty minimalnej oraz zakładając, że w kolejnych okresach rozliczeniowych, po dokonaniu spłaty całości uprzednio wykorzystanego limitu, limit będzie ponownie wykorzystywany i spłacany analogicznie oraz przy założeniu, że Klient posiada kartę kredytową przez okres 12 miesięcy, z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej – przy uwzględnieniu powyższych założeń – w kwocie 0,00 zł wyliczenia na dzień 05.10.2023 r. są następujące: całkowita kwota kredytu: 5000,00 zł; całkowita kwota do zapłaty: 5000,00 zł; całkowity koszt kredytu 0,00 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0,00%

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Nie przegap

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie mieli zawartej umowy o kartę kredytową w Santander Consumer Banku przez cały 2022 oraz 2023 rok.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.12.2023 (limit 15000 kart).

UWAGA: wyczerpany limit nagród!

Nagroda

300 zł do Biedronki + 360 zł zwrotu.

Termin wypłaty nagrody

Vouchery 3×100 zł do Biedronki wydane będą do końca 5 miesiąca od wyrobienia karty kredytowej.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część