zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 350 zł do wydania w popularnych sklepach od Banku BNP Paribas!

350 zł do wydania w popularnych sklepach od Banku BNP Paribas!

21 wrz 2019 Komentarze mniej niż minuta czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

350 zł do wydania w 1 z 4 sieci popularnych sklepów! Wystarczy przetestować darmowe konto osobiste Banku BNP Paribas!

350 zł do wydania z BNP Paribas!

350 zł do wydania>Kliknij, żeby złożyć wniosek<

Kto skorzysta z promocji darmowego konta BNP Paribas?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, który od 15 miesięcy licząc od dnia przystąpienia do promocji nie posiadał konta osobistego Banku BNP Paribas. Posiadanie konta firmowego lub np. karty kredytowej BNP nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak zdobyć do 350 zł premii do wydania w sklepie?

Najpóźniej do 04.10.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas wraz z kartą wyrażając wszystkie zgody marketingoweakceptując regulamin promocji.

Następnie nie później niż do 16.10.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta, odbierz kartę przesłaną pocztą i nadaj jej numer PIN tym samym aktywując rachunek.

Aby zdobyć maksymalną pulę 350 zł do wydania na zakupy spełnij warunki aktywności:

  • 50 zł: do końca października wykonaj 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz przynajmniej 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej lub aplikacji mogilnej (GOonline lub aplikacją mobilną GOmobile);
  • 100 zł: do końca listopada zaloguj się do bankowości elektronicznej oraz wykonaj przynajmniej 6 transakcji bezgotówkowych kartą do konta oraz zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł;
  • 200 zł: do końca grudnia zaloguj się do bankowości elektronicznej oraz wykonaj przynajmniej 12 transakcji bezgotówkowych kartą do konta oraz ponownie otrzymaj wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 04.10.2020 lub zakończy się wcześniej, jeśli liczba uczestników osiągnie 3000 osób.

Kiedy otrzymasz premię?

Tradycyjnie o spełnieniu wymaganych warunków aktywności i przyznaniu poszczególnych części premii bank poinformuje Cię wiadomością email na adres podany podczas rejestracji w promocji.

Pierwsze 50 zł premii zostanie przekazane przelewem na promocyjne konto do końca listopada 2020, zaś 100 zł premii powinno trafić do Ciebie najpóźniej do końca grudnia 2020, a 200 zł do końca stycznia 2021 roku.

Aby odebrać całość premii nie wypowiadaj umowy o prowadzenie konta do momentu odebrania ostatniej części nagrody.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26. roku życia.

***

Lubisz promocje z darmowymi kontami osobistymi? To koniecznie sprawdź promocję najnowszego CitiKonta z premią do 150 zł!

Darmowe CitiKonto

***

Jeśli wiesz już, jak zgarnąć 350 zł premii na zakupy w wybranym sklepie, to nie czekaj i złóż wniosek o otwarcie darmowego konta osobistego Banku BNP Paribas.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)