zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 300 zł premii za płatności kartą + lokata 2,5% od Citibanku

300 zł premii za płatności kartą + lokata 2,5% od Citibanku

27 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Citibank odświeża swoją poprzednią promocję konta z lokatą, która cieszyła się sporym zainteresowaniem. Do zgarnięcia jest 300 zł premii oraz 2,5% na zdeponowane środki. Poznaj szczegóły, które przedstawiamy w artykule.

Co możesz zyskać?

300 zł (50 zł premii co miesiąc przez 6 miesięcy) za płatności kartą debetową wydaną do konta Citi Priority oraz 2,5% na lokacie do 20 tys. zł.

Promocja jest limitowana – przewidziana liczba osób, które zgarną nagrody to 2500.

Kto może skorzystać z promocji?

Z tej oferty mogą skorzystać osoby, które po dniu 30 czerwca 2016 roku nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego. Regulamin określa to tak:

Z Oferty wyłączone są:
a) osoby, które po dniu 30 czerwca 2016 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta) i/lub były Pełnomocnikami do Konta.

Warunki promocji – 300 zł zwrotu

Na początek do 30 listopada 2017 roku zgłoś się do promocji wypełniając formularz (kliknij w zielony przycisk poniżej).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Następnie w okresie do ostatniego dnia siódmego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto spełnij jeden z warunków:

Wpłać i utrzymaj na rachunku banku średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 tys. zł.

lub

Wpłacaj co miesiąc min. 5 tys. zł tytułem wynagrodzenia i aktywnie korzystaj z jednego z produktów kredytowych banku (np. karty kredytowej, o której pisaliśmy, czy pożyczki).

Dodatkowo musisz dokonać min. 2 transakcje na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z 6 miesięcy, jeśli chcesz otrzymać cashback.

Wypłata nagrody

Do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków będą wypłacane premie 50 zł.

Siódmy miesiąc następujący po miesiącu otwarcia konta to ostatni miesiąc, za który można otrzymać premię.

Pamiętaj! Jeśli zamkniesz konto przed dniem wypłaty premii, nie zostanie Ci ona wypłacona!

Lokata na 2,5%

W tej promocji możesz skorzystać także z lokaty na 2,5% na okres 3 miesięcy dla kwoty do 20 tys. zł (jeśli zasilisz konto kwotą min. 30 tys. zł będziesz mógł skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2,5%). Możesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, spełnisz jeden warunek, a skorzystasz z obu opcji – moneybacku (jeśli utrzymasz to saldo) i lokaty. 🙂

Opłaty za konto

0 zł jeśli utrzymasz średnie saldo środków w wysokości min. 30 tys. zł (na koncie osobistym, oszczędnościowym, lokacie, inwestycjach lub ubezpieczeniach) lub zasilisz konto wynagrodzeniem lub sumą wpływów w wysokości min. 5 tys. zł miesięcznie i będziesz posiadać min. jeden wybrany produkt kredytowy (karta kredytowa, pożyczka gotówkowa, linia kredytowa lub kredyt hipoteczny).

Do tego 0 zł za kartę debetową oraz wypłaty z bankomatów wszystkich sieci w Polsce, bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF oraz brak kosztów przewalutowania (podłącz swoją kartę debetową do walutowego i płać w krajach strefy euro, USA i Wielkiej Brytanii).

Nie zapomnij sprawdzić aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji!

***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji może przynieść Ci duże plusy. Przede wszystkim zarobisz 300 zł za płatności kartą debetową (50 zł przez 6 miesięcy), a dodatkowo masz szansę skorzystać z atrakcyjnie oprocentowanej lokaty – 2,5%. Pamiętaj jednak, że pula nagród jest limitowana – z promocji może skorzystać 2500 osób. Powodzenia! 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji >>
Tabela Opłat i Prowizji >>

Komentarze (0)