zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » 300 zł do Biedronki z kartą ratalną Santander Consumer Banku!

300 zł do Biedronki z kartą ratalną Santander Consumer Banku!

2 gru 2022 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

300 zł premii do wydania w Biedronce za kartę ratalną Comfort Plus w promocji! Wystarczy wydać nią w sumie 900 zł przez 3 miesiące!

300 zł premii do Biedronki

Kto może skorzystać z oferty?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku, ale w tym przypadku karencja jest wyjątkowo krótka. Według regulaminu z promocji wyłączone są wyłącznie osoby, które obecnie posiadają kartę kredytową Santander Consumer Banku.

300 zł na zakupy w Biedronce!

Krok 1
  • Najpóźniej do 31.12.2022 wyrób kartę ratalną Comfort Plus bez wychodzenia z domu zatwierdzając zawarcie umowy poprzez przelew weryfikacyjny 1 zł lub kuriera.
Krok 2
  • przez 3 miesiące od wyrobienia karty płać kartą ratalną Comfort Plus za zakupy o łącznej wartości min. 300 zł miesięcznie (w sumie musisz wydać 900 zł).
Nagroda

Voucher o wartości 100 zł w formie wiadomości SMS otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku aktywności.

Złóż wniosek

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.12.2022.

Ile kosztuje karta ratalna Comfort Plus Santander Consumer Banku?

Miesięczna oplata za posiadanie karty ratalnej Comfort Pus wynosi 15 zł. Oczywiście tego kosztu można uniknąć, jeśli w ciągu miesiąca wydasz kartą min. 1000 zł płacąc za zakupy i usługi.

1000 zł mogłoby się wydawać, że to spora kwota, jak na transakcje kartą kredytową. Pamiętaj jednak, że jeśli chcesz spełnić wszystkie warunki promocji to i tak musisz używać karty kredytowej. Nie należy jednak obawiać się dodatkowych kosztów. Jeśli powstałe zadłużenie na karcie spłacisz w trakcie okresu bezodsetkowego, który w przypadku tej karty wynosi 54 dni to oddasz dokładnie tyle, ile wydałeś.

RRSO 30,47%

Dla karty kredytowej ratalnej Comfort Plus ze stałą spłatą oferowanej przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, dla propozycji limitu kredytowego w kwocie 3 000 zł (całkowita kwota kredytu) wykorzystanego w całości w dniu zawarcia umowy przy pomocy transakcji bezgotówkowej z oprocentowaniem zmiennym w wysokości 20,00 % oraz z opłatą miesięczną za obsługę karty kredytowej w kwocie 15 zł, spłacanego w odstępach miesięcznych w terminach wskazanych na zestawieniu transakcji i operacji (zestawieniu transakcji płatniczych) w stałej wysokości 150 zł, a w ostatnim okresie rozliczeniowym spłata pozostałej kwoty wykorzystanego limitu, przy założeniu, że Klient zawiera umowę o kartę kredytową na okres 12 miesięcy wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 08.09.2022 są następujące: całkowita kwota kredytu: 3 000 zł; całkowita kwota do zapłaty: 3 668,77 zł; całkowity koszt kredytu: 668,77 zł i obejmuje odsetki: 488,77 zł oraz opłaty miesięczne za obsługę karty: 180 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi i 30,47%.

Złóż wniosek

Nie przegap

TAG:

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci, którzy nie posiadają obecnie karty ratalnej Comfort Plus.

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31.12.2022.

Nagroda

300 zł do Biedronki.

Termin wypłaty nagrody

Voucher o wartości 100 zł w formie wiadomości SMS otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku aktywności.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część