250 zł łatwej premii z darmowym kontem osobistym BNP Paribas!

250 zł łatwej premii w kolejnej promocji darmowego konta banku BNP Paribas! Założysz konto bez wychodzenia z domu w 15 minut.

250 zł łatwej premii!
250 zł łatwej premii

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku, którzy nie posiadali, ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów, jak karty kredytowej, czy rachunku dla firm nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak zdobyć aż 250 zł w promocji konta BNP Paribas?

Maksymalnie do 05.07.2020 złóż wniosek o konto wraz kartą poprzez stronę promocyjną, akceptując przy tym wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz regulamin akcji. Najpóźniej do 19.07.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta i nadaj numer PIN do nowej karty.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak spełnić warunki aktywności w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu. Nagroda 250 zł rozbita jest na dwie części (100 zł i 150 zł):

  • dla zdobycia 100 zł do końca lipca wykonaj min. 3 transakcje BLIK na dowolną kwotę oraz przynajmniej 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej BNP Paribas lub aplikacji mobilnej;
  • dla odebrania 150 zł w sierpniu oraz wrześniu (powtórzone w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej BNP Paribas lub aplikacją mobilną na dowolną kwotę oraz zapewnij wpływy na konto o wartości co najmniej 1000 zł.

 

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania nagród (3000 uczestników), ale nie dłużej niż do 05.07.2020.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu pierwszej części premii otrzymasz mailowo najpóźniej do 20.08.2020, a o drugiej do 23.10.2020.

Obie nagrody otrzymasz bezpośrednio na konto otwarte w ramach promocji. 100 zł do końca sierpnia, a 150 zł do końca października.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

Czym jest BLIK?

BLIK to polski system płatności mobilnej skierowany do użytkowników smartfonów. Dzięki tej usłudze możemy płacić w sklepach internetowych, stacjonarnych, a także dokonywać zwykłych przelewów międzybankowych. Transakcje za pomocą usługi BLIK są szybkie i bezpieczne, ponieważ każda operacja posiada swój unikatowy 6-cio cyfrowy kod ważny przez 2 minuty. Po tym czasie należy wygenerować kolejny kod.

Aby skorzystać z tej usługi musimy upewnić się, że nasz bank ją obsługuje oraz pobrać i uruchomić aplikację mobilną banku. Podczas dokonywania płatności musimy się upewnić, że sklep, czy inny kontrahent również obsługuję tę formę rozliczeń.

 

***

Zobacz, jak zarobić jeszcze więcej biorąc dodatkowo udział w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku. Nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

***

Jeśli wiesz już, jak zdobyć łatwe 250 zł premii to nie czekaj i złóż wniosek o konto.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. Czy te przelewy, to muszą być płatności za rachunki, zakupy czy może być zwyczajny transfer środków? Nie chcę na siłę wydawać kasy, aby spełnić te warunki…..

SKOMENTUJ

Please enter your comment!
Please enter your name here