zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 250 zł łatwej premii z darmowym kontem osobistym BNP Paribas!

250 zł łatwej premii z darmowym kontem osobistym BNP Paribas!

18 czea 2019 2 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

250 zł łatwej premii w kolejnej promocji darmowego konta banku BNP Paribas! Założysz konto bez wychodzenia z domu w 15 minut.

250 zł łatwej premii!
250 zł łatwej premii

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku, którzy nie posiadali, ani nie współposiadali żadnego konta osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów, jak karty kredytowej, czy rachunku dla firm nie wyklucza z udziału w akcji.

Jak zdobyć aż 250 zł w promocji konta BNP Paribas?

Maksymalnie do 05.07.2020 złóż wniosek o konto wraz kartą poprzez stronę promocyjną, akceptując przy tym wszystkie wymagane zgody marketingowe oraz regulamin akcji. Najpóźniej do 19.07.2020 podpisz umowę o prowadzenie konta i nadaj numer PIN do nowej karty.

Teraz nie pozostaje nic innego, jak spełnić warunki aktywności w lipcu, sierpniu oraz we wrześniu. Nagroda 250 zł rozbita jest na dwie części (100 zł i 150 zł):

  • dla zdobycia 100 zł do końca lipca wykonaj min. 3 transakcje BLIK na dowolną kwotę oraz przynajmniej 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej BNP Paribas lub aplikacji mobilnej;
  • dla odebrania 150 zł w sierpniu oraz wrześniu (powtórzone w każdym z tych miesięcy) wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej BNP Paribas lub aplikacją mobilną na dowolną kwotę oraz zapewnij wpływy na konto o wartości co najmniej 1000 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania nagród (3000 uczestników), ale nie dłużej niż do 05.07.2020.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu pierwszej części premii otrzymasz mailowo najpóźniej do 20.08.2020, a o drugiej do 23.10.2020.

Obie nagrody otrzymasz bezpośrednio na konto otwarte w ramach promocji. 100 zł do końca sierpnia, a 150 zł do końca października.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

Czym jest BLIK?

BLIK to polski system płatności mobilnej skierowany do użytkowników smartfonów. Dzięki tej usłudze możemy płacić w sklepach internetowych, stacjonarnych, a także dokonywać zwykłych przelewów międzybankowych. Transakcje za pomocą usługi BLIK są szybkie i bezpieczne, ponieważ każda operacja posiada swój unikatowy 6-cio cyfrowy kod ważny przez 2 minuty. Po tym czasie należy wygenerować kolejny kod.

Aby skorzystać z tej usługi musimy upewnić się, że nasz bank ją obsługuje oraz pobrać i uruchomić aplikację mobilną banku. Podczas dokonywania płatności musimy się upewnić, że sklep, czy inny kontrahent również obsługuję tę formę rozliczeń.

***

Zobacz, jak zarobić jeszcze więcej biorąc dodatkowo udział w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku. Nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

***

Jeśli wiesz już, jak zdobyć łatwe 250 zł premii to nie czekaj i złóż wniosek o konto.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 2)

  • (Ł)owca okazji 22 czerwca 2020 0 1 odpowiedzi

    Czy te przelewy, to muszą być płatności za rachunki, zakupy czy może być zwyczajny transfer środków? Nie chcę na siłę wydawać kasy, aby spełnić te warunki…..

    • Wojciech Wojtczak 26 czerwca 2020 0

      Nie musisz wydawać tej kwoty na siłę. Wystarczy, że przelejesz środki np. na inny rachunek (w innym banku).