zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Aż 15 000 pkt. w programie Mastercard Priceless Specials z kartą kredytową Citi Simplicity!

Aż 15 000 pkt. w programie Mastercard Priceless Specials z kartą kredytową Citi Simplicity!

27 lis 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Promocje bankowe pełne są atrakcyjnych ofert darmowych kart kredytowych. Tym razem w z kartą Citi Simplicity możesz zgarnąć, aż 15 000 pkt. w programie Mastercard Priceless Specials wymienialnych na wartościowe nagrody!

15 000 pkt. Priceless Special z kartą Citi Simplicity

priceless

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać tylko nowy klient, czyli osoba nieposiadająca żadnej głównej karty kredytowej Citibanku od 01.01.2017. Warto zaznaczyć, że posiadanie np. konta osobistego w Citi nie wyklucza z uczestnictwa w promocji.

W związku z tym, że promocja dotyczy karty kredytowej, aby bank pozytywnie zweryfikował Twój wniosek musisz mieć co najmniej 18 lat, miesięczny dochód min. 1200 zł netto, pracować w obecnej firmie min. 3 m-ce lub w przypadku działalności gospodarczej prowadzić ją min. 2 lata i generować dochód min. 2500 zł netto.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity i czekaj na telefon od konsultanta;
  2. Podczas rozmowy wyraź zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej;
  3. Do końca kalendarzowego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawrzesz umowę zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online oraz zarejestruj się do programu Priceless Specials;
  4. Dokonaj transakcji na min. 500 zł miesięcznie u partnerów programu Priceless Specials przez 3 kolejne miesiące, a za każdy otrzymasz 5000 punktów.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 14.11.2019 do 12.02.2019.

Nagroda

W sumie aż 15 000 pkt. w programie Mastercard Priceless Specials podzielone na 5 000 pkt. miesięcznie (po każdym miesiącu w, którym spełnisz warunki promocji).

Punkty możesz wymieniać na wiele atrakcyjnych nagród, np. 18 biletów do kina, blender lub voucher 250 zł. Wartość nagród potrafi być różna. Polecamy zapoznać się z katalogiem programu Priceless Specials.

***

Jak skorzystać z programu Mastercard Priceless Specials?

  • Zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Priceless Specials;
  • Płać kartą Mastercard Citi Handlowy u partnerów programu i zbieraj punkty Priceless Specials;
  • Wymieniaj zebrane punkty na atrakcyjne nagrody i vouchery!

***

Karta kredytowa Citi Simplicity :

  • Bez opłaty rocznej za wydanie i obsługę karty kredytowej; (RRSO 10,47%)
  • Bez opłaty za Pakiet Usług CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadamianiom SMS zawsze wiesz jakich transakcji bezgotówkowych i gotówkowych dokonałeś i jaki jest twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadamiania o braku spłaty karty. Jeśli nawet zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 10,47% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14769,87 zł., zmienne oprocentowanie nominalne 10% w skali roku, całkowity koszt kredytu 769,87 zł. (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 769,87 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1230,82 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25/09/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

***

Sprawdź także najnowszą promocję karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas. Za wyrobienie karty oraz aktywność możesz zgarnąć nawet 300 zł do wydania w sieci sklepów Biedronka.

Dokumenty

Regulamin promocji
Regulamin Programu Priceless Specials
Regulamin Kart Kredytowych
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)