zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zgarnij 100 zł premii za wyrobienie karty Twisto! (osiągnięty limit!)

Zgarnij 100 zł premii za wyrobienie karty Twisto! (osiągnięty limit!)

11 mar 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zgarnij najłatwiejsze 100 zł w swoim życiu za wyrobienie karty Twisto! Wystarczy poświęcić kilka minut, aby zyskać premię na dowolne zakupy! (osiągnięty limit!)

Zgarnij 100 zł za wyrobienie karty Twisto!

Twisto Free

Powróciła promocja Twisto Free z premią 100 zł!

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z promocji musisz być osobą pełnoletnią, która nigdy wcześniej nie składała wniosku o otwarcie konta Twisto wraz z wyrobieniem karty do tego konta.

Jak skorzystać z promocji, aby zgarnąć 100 zł premii?

  1. Załóż konto w Twisto wraz z kartą poprzez stronę promocyjną (możesz wybrać nawet kolor: szary lub żółty). Rejestracji możesz dokonać na komputerze lub poprzez aplikację na smartfonie;
  2. Po przesłaniu wypełnionego wniosku potwierdź swoje dane za pomocą przelewu weryfikacyjnego z konta, którego jesteś właścicielem. Wystarczy 1 zł;
  3. Na etapie zakładania konta, lub później zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź wymagane regulaminem zgody marketingowe;
  4. Nie zamykaj konta oraz nie wypowiadaj umowy do końca trwania akcji (30.11.2019);
  5. Odbierz nagrodę 100 .

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do wyczerpania limitu 5000 rejestracji w promocji.

Nagrody

Nagroda o wartości 100 udostępniona będzie w formie Kodu promocyjnego dostępnego  w zakładce „Punkty” w Koncie. Jest to zatem nic innego jak doładowanie salda konta kwotą 100 zł, które można wydać robiąc zakupy (nie można wypłacić gotówki).

Wystarczy, że zrobisz zakupy w dowolnym sklepie wskazanym w wykazie Twisto, a następnie powstałe zadłużenie spłacisz wspomnianymi punktami!

Czym jest Twisto i jak działa?

Twisto to fintech rodem z Czech, ale spółka jest też zarejestrowana w naszym kraju i podlega polskiemu prawu. Utrzymywanie konta oraz wielowalutowej karty wydawanej do niego przypomina zasady funkcjonowania słynnego Revoluta.

Zaletą tej darmowej aplikacji płatniczej jest linia debetowa o zakresie od 300 zł do nawet 10 000 zł. Dzięki temu narzędziu oraz karcie możesz płacić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych na całym świecie!

Zakładając konto wnioskujesz o przyznanie limitu debetowego (max. 10 000 zł). Realizując transakcje limit ten ulega odpowiedniemu pomniejszeniu. Po zakończeniu miesiąca otrzymasz zestawienie transakcji. Aby nie zapłacić odsetek zobowiązanie należy spłacić do 15-go dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, których dotyczy wyciąg. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić możesz odroczyć spłatę 90% zadłużenia na kolejny miesiąc, co będzie Cię dodatkowo kosztowało ok 4,5% wartości zadłużenia.

Warto pamiętać, że spłaty należy dokonać na dokładną kwotę widniejącą na koncie. Nie można zobowiązania nadpłacić. Przelew z inną kwotą niż wskazana przez Twisto zostanie po prostu odrzucony.

łatwy bonus

Jak działa karta Twisto?

Wielowalutowa karta płatnicza Twisto działa podobnie do karty kredytowej. Możemy nią płacić fizycznie w sklepach, jak i podczas zakupów online. Jej podstawowym minusem jest brak możliwości wypłacania gotówki z bankomatów. Natomiast dużą zaletą karty jest możliwość dokonywania transakcji walutowych korzystając z przelicznika kursów walut MasterCard. Mamy zatem tutaj do czynienia z kartą kredytową i wielowalutową w jednym!

Największe zalety Twisto:

  • 0 zł za założenie i użytkowanie konta z limitem kredytowym;
  • bezwarunkowe 0 zł za wydanie (wraz z dostawą) i obsługę miesięczną kart;
  • limit zaczynający się od 300 zł do 10 000 zł o który samodzielnie wnioskujesz. Dodatkowo może być on zwiększany wraz z Twoją aktywnością oraz regularnymi spłatami.

***

Sprawdź też, ofertę popularnego Revoluta, z którego korzysta już ponad 500,000 osób w Polsce!

revolut

Dokumenty

Regulamin Promocji – V edycja
Formularz informacyjny
Regulamin świadczenia usług płatniczych

Komentarze (0)