zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Co to jest Revolut i jak z niego korzystać, aby zdobyć 50 zł premii?

Co to jest Revolut i jak z niego korzystać, aby zdobyć 50 zł premii?

22 lip 2022 Komentarze ok. 3 minut czytania 5.00 / 5 (1)
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Co to jest Revolut i jak można dzięki niemu zaoszczędzić na przewalutowaniu? Poznaj pierwszą aplikację płatniczą uzbrojoną w kartę wielowalutową, która zrewolucjonizowała transakcje walutowe na całym świecie! Dodatkowo w najnowszej ofercie 50 zł premii i darmowy Plan Premium przez miesiąc!

Co to jest Revolut?

revolut

Załóż Revoluta i zgarnij 50 zł na start oraz darmowy Plan Premium na miesiąc!

Krok I

Korzystając ze strony promocji najpóźniej do 31.12.2022 wprowadź swój numer telefonu, aby otrzymać unikatowy link do pobrania aplikacji Revolut:

Krok II

Zarejestruj się w aplikacji, aby otrzymać miesiąc darmowego planu Revolut Premium o wartości 29,99 zł.

Krok III

Wykonaj pierwszą płatność wirtualną lub fizyczną kartą Revolut, aby zgarnąć 50 zł wprost na konto Revolut.

Nagroda

Premia 50 zł zostanie przekazana na konto Revolut w ciągu 3 dni od momentu zaksięgowania płatności.

Złóż wniosek!

Co to jest?

Revolut to innowacyjny startup założony przez 2 młodych Rosjan – Nikołaja Storonskiego oraz Włada Jacenko w 2015 roku z siedzibą w Londynie. W największym uproszczeniu Revolut to usługa płatnicza, która pozwala dokonywać transakcji wielowalutowych bez kosztów przewalutowania. Obecnie oferuje aplikację mobilną, kartę płatniczą wielowalutową oraz konto bankowe.

Jak to działa?

Głównym zamysłem twórców Revoluta było udostępnienia użytkownikom tańszego narzędzia do transakcji zagranicznych w obcych walutach. Udało się to osiągnąć dzięki temu, że operacje płatnicze za pomocą usługi Revolut rozliczane są po kursie międzybankowym.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Revoluta to centrum dowodzenia Twoją usługą. Dzięki niej możesz dokonać bezpłatnych przelewów międzynarodowych w walutach:  PLN, EUR, USD, GBP, CHF, AED, AUD, CAD, CZK, DKK, HKD, HUF, ILS, JPY, MAD, NOK, NZD, QAR, RON, SEK, SGD, THB, TRY, ZAR.

W darmowej wersji założysz rachunek w walucie GBP, konto w Euro oraz subkonta we wszystkich wymienionych powyżej walutach. Dodatkowo w bardzo łatwy sposób wyszukasz i pobierzesz wyciągi ze zrealizowanych operacji w formacie PDF.

Darmowa wersja ma też pewne ograniczenia. Wypłaty z bankomatów m do kwoty 200 euro, 200 dolarów, 800 złotych

Karta Revolut

Czym różni się Karta płatnicza Revolut od Kart Walutowych oferowanych przez popularne banki? Przede wszystkim tym, że w przypadku Revoluta wystarczy nam 1 karta do wielu walut, natomiast banki (a dokładnie internetowe kantory, jaki np. posiada Alior Bank) często oferują jedną kartę dedykowaną jednej walucie. Istnieją również karty wielowalutowe innych banków, ale i w tym przypadku nie zawsze uchroni nas to przed opłatą za np. podwójne przewalutowanie, czy inne dodatkowe opłaty.

Jak płacić?

Aby dokonywanie operacji płatniczych było możliwe, to utworzone rachunki należy w pierwszej kolejności zasilić, np. zwykłym przelewem z podstawowego konta bankowego.

Revolut pozwala na stworzenie subkont w 24 walutach, jednak transakcje możesz dokonywać aż w ponad 150 najpopularniejszych walutach świata! Istnieją dwa główne sposoby na dokonywanie płatności – przy użyciu karty wirtualnej oraz karty fizycznej (klasycznej).

revolut
Aplikacja Revolut

Złóż wniosek!

.

***

Konkurencyjne produkty

Jeśli oferta Revoluta nie jest dla Ciebie wystarczająca, ale wciąż poszukujesz narzędzia ułatwiającego dokonywanie transakcji walutowych, to koniecznie zwróć uwagę na ofertę Twisto.

Zaletą Twisto jest linia debetowa o zakresie od 300 do nawet 10 000 . Dzięki temu narzędziu oraz darmowej karcie otrzymujesz do dyspozycji debet, który działa jak karta kredytowa.

Główne zalety Twisto:

  • do nawet 45 dni odroczona płatność – zrób zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym i ureguluj płatność dopiero do 15 dnia kolejnego miesiąca, bez dodatkowych kosztów;
  • odroczenie płatności – jeśli nie dasz rady spłacić limitu na karcie do 15 dnia kolejnego to możesz przenieść do 90% zadłużenia na kolejny miesiąc uwzględniając koszty odroczenia;
  • dzielenie płatności na 3 – kupując w sklepie Selsey za min. 200 zł możesz podzielić rachunek na 3 raty. Za pierwszą zapłacisz od razu, o terminach spłaty kolejnych 2 przypomni ci Twisto;
  • 0 zł za pierwsze 3 raty – rozłóż płatność (za co najmniej 200 zł) na raty od 3 do 12. Za pierwsze 3 w promocji nie poniesiesz dodatkowych kosztów.

Złóż wniosek!

Å‚atwy bonus

Komentarze (0)

Revolut
Revolut
Premia

50 zł + Plan Revolut Premium za 0 zł

Karencja

Osoby nieposiadające wcześniej konta w Revolut.

Nowy klient

Warunki

0 zł za Plan Premium przez 3 miesiące

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część