zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Wypróbuj za darmo Twisto Free i zgarnij 50 zł premii!

Wypróbuj za darmo Twisto Free i zgarnij 50 zł premii!

28 sty 2020 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Powróciła jedna z najpopularniejszych promocji ostatnich tygodni! Załóż konto na Twisto Free z darmową kartą i zgarnij 50 zł premii!

Zgarnij 50 zł premii z Twisto Free!

Twisto Free

Powróciła promocja Twisto Free z premią 100 zł!

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z promocji musisz być osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, być konsumentem w rozumieniu polskiego prawa oraz zawrzeć umowę z Twisto.

Od teraz dostępny program Cashbackowy w wybranych sklepach!

Poza jednorazową premią możesz otrzymywać zwroty do 10%. wartości zakupów, w ponad 850 najlepszych sklepach internetowych! Aby zwrot był możliwy na stronę sklepu musisz koniecznie wyjść poprzez konto Twisto, nie zaś z przeglądarki:

 • Wejdź do aplikacji lub na konto Twisto (zakładka benefity), a stamtąd na stronę wybranego sklepu internetowego.
 • Zrób zakupy i opłać je kartą Twisto lub w inny, dowolny sposób.

Jak skorzystać z promocji 50 premii?

 1. Załóż konto w Twisto wraz z kartą poprzez stronę promocyjną. Rejestracji możesz dokonać na komputerze lub poprzez aplikację na smartfonie;
 2. Na etapie zakładania konta, lub później zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgody marketingowe;
 3. Dokonaj przelewu weryfikacyjnego ze swojego podstawowego konta bankowe na kwotę 1 zł (właścicielem konta musisz być Ty);
 4. Jeśli weryfikacja Twojego zgłoszenia przebiegnie prawidłowo, to spodziewaj się     otrzymania karty do konta wysłanej w ciągu kliku kolejnych dni;
 5. Kiedy już ją otrzymasz spełnij ostatni warunek promocji polegający na wykonaniu jednej, dowolnej płatności w sklepie bądź internecie;
 6. Odbierz nagrodę 50 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do wyczerpania limitu 5000 rejestracji w promocji.

Nagrody

Nagroda o wartości 50 zł udostępniona będzie w formie Kodu promocyjnego dostępnego  w zakładce „Punkty” w Koncie. Jest to zatem nic innego jak doładowanie salda konta kwotą 50 zł, które można wydać robiąc zakupy (nie można wypłacić gotówki). Premia przeznaczona jest wyłącznie do wykorzystania jej jako środków spłacających powstałe zadłużenie.

Czym jest Twisto i jak działa?

Twisto to fintech rodem z Czech, ale spółka jest też zarejestrowana w naszym kraju i podlega polskiemu prawu. Utrzymywanie konta oraz wielowalutowej karty wydawanej do niego przypomina zasady funkcjonowania słynnego Revoluta.

Zaletą tej darmowej aplikacji płatniczej jest linia debetowa o zakresie od 300 zł do nawet 10 000 zł. Dzięki temu narzędziu oraz karcie możesz płacić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych na całym świecie!

Zakładając konto wnioskujesz o przyznanie limitu debetowego (max. 10 000 zł). Realizując transakcje limit ten ulega odpowiedniemu pomniejszeniu. Po zakończeniu miesiąca otrzymasz zestawienie transakcji. Aby nie zapłacić odsetek zobowiązanie należy spłacić do 15-go dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, których dotyczy wyciąg. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić możesz odroczyć spłatę 90% zadłużenia na kolejny miesiąc, co będzie Cię dodatkowo kosztowało ok 4,5% wartości zadłużenia.

Warto pamiętać, że spłaty należy dokonać na dokładną kwotę widniejącą na koncie. Nie można zobowiązania nadpłacić. Przelew z inną kwotą niż wskazana przez Twisto zostanie po prostu odrzucony.

Nowa funkcja Twisto Split

Od niedawna Twisto udostępniło funkcję pozwalającą podzielenie rachunku z innymi użytkownikami – Split. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji. Kiedy na koncie widoczne będzie zobowiązanie pod przyciskiem „zapłać” pojawi przycisk split). Zaproszeni do współdzielenia kosztów znajomi będą mieli 7 dni na zaakceptowanie propozycji.

łatwy bonus

Jak działa karta Twisto?

Wielowalutowa karta płatnicza Twisto działa podobnie do karty kredytowej. Możemy nią płacić fizycznie w sklepach, jak i podczas zakupów online. Jej podstawowym minusem jest brak możliwości wypłacania gotówki z bankomatów. Natomiast dużą zaletą karty jest możliwość dokonywania transakcji walutowych korzystając z przelicznika kursów walut MasterCard. Mamy zatem tutaj do czynienia z kartą kredytową i wielowalutową w jednym!

Największe zalety Twisto:

 • 0 zł za założenie i użytkowanie konta z limitem kredytowym;
 • bezwarunkowe 0 zł za wydanie (wraz z dostawą) i obsługę miesięczną kart;
 • limit zaczynający się od 300 zł do 10 000 zł o który samodzielnie wnioskujesz. Dodatkowo może być on zwiększany wraz z Twoją aktywnością oraz regularnymi spłatami.

***

Sprawdź też, jak zgarnąć 200 zł łatwej premii zakładając konto Revolut dla Biznesu!

Revolut dla Biznesu

Dokumenty

Regulamin Promocji – IV edycja
Formularz informacyjny
Regulamin świadczenia usług płatniczych

Regulamin programu cashbackowego

Komentarze (0)