zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Zegarek Garmin w promocji karty kredytowej Citi Simplicity

Zegarek Garmin w promocji karty kredytowej Citi Simplicity

1 czea 2023 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zegarek Garmin Venu Sq o wartości 720 zł do zdobycia w najnowszej promocji karty kredytowej Citi Simplicity Banku Citi Handlowego.

Kto może skorzystać?

Minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej są niezmienne od dłuższego czasu. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

Nie zapominajmy, że większość promocji bankowych skierowana jest do  nowych klientów. I w tym przypadku nie jest inaczej. W promocji może wziąć udział osoba, która nie posiada od co najmniej 01.01.2023 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Zegarek Garmin Venu Sq za wyrobienie karty kredytowej i aktywność:

Start
  • Korzystając ze strony www promocji najpóźniej do 30.09.2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając wszystkie zgody na kontakt marketingowy Banku Citi Handlowego oraz akceptując regulamin promocji;
  • do 10 dni przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody, aby bank ocenił twoją zdolność kredytową;
Aktywność
  • aktywuj kartę w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej i do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy o kartę wydaj nią min. 2 000 zł (nie zliczane będą transakcje szczególne oraz transakcje zwrócone).

PRYKŁAD: podpisując umowę o kartę i aktywując ją w lipcu na wydanie min. 2 000 zł masz czas w sierpniu i wrześniu.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu nagrody znajdziesz w skrzynce bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz przesyłkę z zegarkiem Garmin Venu Sq.

Złóż wniosek

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania puli 200 zawartych umów o kartę, ale nie dłużej niż do 30.09.2023.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Miesięczny koszt posiadania Karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

RRSO 24,87%

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,87% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 13 000 zł , całkowita kwota do zapłaty 14 632,34 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1632,34 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1 488,34 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 219,36 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 31.03.2023 na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek

Czytaj więcej

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient nie posiadający karty kredytowej Citibanku od 01.01.2023.

Czas trwania promocji

Do wyczerpania puli 200 zawartych umów o kartę, nie dłużej niż do 30.09.2023.

Nagroda

Zegarek Garmin Venu Sq o wartości 720 zł.

Termin wypłaty nagrody

Przesyłka z zegarkiem zostanie wysłana do 60 dni od otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody..

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część
Optimized with PageSpeed Ninja