zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Zdobądź premię nawet 1020 zł za darmową kartę kredytową Citibank-BP!

Zdobądź premię nawet 1020 zł za darmową kartę kredytową Citibank-BP!

16 wrz 2018 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Zdobądź premię do nawet 1020 zł w promocji darmowej karty kredytowej Citibank-BP Motokarty! Voucher 300 zł do wydania na stacjach BP oraz do 720 zł moneybacku w ciągu 3 lat!

Zdobądź premię od Citibanku!

zdobądź premię

Kto może skorzystać z oferty Motokarty Citibank-BP w promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów to znaczy osób, które nie posiadały karty kredytowej w Citibanku od co najmniej 01.01.2021.

Dodatkowym wymogiem dla osoby ubiegającej się o wyrobienie karty jest posiadanie wystarczającej zdolności kredytowej. W przypadku osoby fizycznej twój miesięczny dochód powinien wynosić min. 1200 zł netto, a staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą od min. 2 lat oraz generować dochód netto na poziomie min. 2500  netto.

Jak zgarnąć do 1020 zł premii z Motokartą Citibank-BP?

300 zł do stacji BP

 • Najpóźniej do 24.09.2021 złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Citibank-BP Motokarty;
 • wybierz kartę z wyższym limitem kredytowym, do którego wymagane jest dostarczenie dokumentów dochodowych;
 • dokumenty dochodowe prześlij do banku najpóźniej w ciągu 10 dni roboczych od złożenia wniosku o kartę;
 • po otrzymaniu karty aktywuj ją w bankowości mobilnej Citi Mobile;
 • do końca pierwszego miesiąca po miesiącu aktywacji karty zaloguj się do aplikacji mobilnej Citibanku;
 • posiadając aktywną kartę kredytową najpóźniej do końca 3 miesiąca po miesiącu jej uruchomienia wydaj nią na zakupy min. 1000 zł.

720 zł moneybacku

 • Wyrób kartę kredytową Citibank-BP i w każdym z 36 miesięcy spełnij warunek aktywności polegający na:
 • wydaniu kartą min. 500 zł, z czego min. 250 zł za zakupy na stacjach paliw BP (wyłącznie na terenie Polski).
 • Za każdy miesiąc otrzymasz 20 zł zwrotu!

Ile będzie kosztowało spełnienie warunków?

Nic! wystarczy, że będziemy płacili kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujemy co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacamy kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa najpóźniej do 24.09.2021.

Nagroda

Informacja o przyznaniu vouchera 300 zł do wydania na stacjach BP pojawi się w skrzynce odbiorczej w bankowości online Citibanku. Sama karta zostanie dostarczona kurierem najpóźniej w ciągu kolejnych 60 dni. Można z niej korzystać do 24 miesięcy od wystawienia.

Pełna pula premii 720 zł podzielona jest na 36 części po 20 zł. Za każdy miesiąc spełnienia warunków aktywności dostaniesz 20 zł moneybacku do wydania na stacjach paliw BP. Zwroty można sumować z zastrzeżeniem, że należy je wykorzystać najpóźniej po 13 miesiącach od odebrania.

Jakie są główne zalety karty Citibank-BP?

 • Nawet 720 zł zwrotu za paliwo w ciągu 3 lat – warunkiem jest miesięczny obrót kartą o wartości min. 500 zł, z czego 250 zł wydane na stacjach BP;
 • Całkowicie darmowa karta – 0 zł za wydanie karty o raz brak opłat miesięcznych za jej utrzymanie bez względu na aktywność;
 • Darmowe powiadomienia sms – aby kontrolować swoje wydatki otrzymuj powiadomienia sms przy każdej transakcji oraz przypomnienia o terminie spłaty debetu na karcie;
 • Możliwość rozłożenia każdego zakupy powyżej 100 zł na raty – sam decydujesz, czy rozłożyć zakup na raty, bez kontaktu z doradcą kredytowym;
 • Płatności aplikacją Google Pay i Apple Pay – kartę Citi możesz dodać do tych popularnych aplikacji mobilnych i płacić za zakupy smartfonem;
 • Wygodny dostęp do programu PAYBACK – punkty zbierasz bezpośrednio w Programie z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta, bez dodatkowych kart.

Najniższe na rynku RRSO 7,44%

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 7,44% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 14000 zł, całkowita kwota do zapłaty 14 551,99 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 7,2% w skali roku, całkowity koszt kredytu 551,99 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 0 zł, odsetki 551,99 zł), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1212,67 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.05.2021 na reprezentatywnym przykładzie.

Ranking kart kredytowych

Dokumenty

Regulamin promocji 300 zł
Regulamin promocji 720 zł moneybacku
Tabela opłat i prowizji
Tabela opłat i prowizji II

Komentarze (0)