zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Xiaomi Redmi 6a z kartą kredytową Citi Simplicity za 0zł.

Xiaomi Redmi 6a z kartą kredytową Citi Simplicity za 0zł.

9 sty 2018 2 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Smartfon Xiaomi Redmi 6a za wyrobienie i aktywność na darmowej karcie kredytowej Citi Simpicity! Karta Simplicity to również dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty Live Nation!

Smartfon Xiaomi Redmi z Citi Simplicity

xiaomi

Kto może skorzystać z promocji?

W związku z tym, że promocja dotyczy karty kredytowej, aby bank pozytywnie zweryfikował Twój wniosek musisz mieć co najmniej 18 lat, miesięczny dochód min. 1200 zł netto, pracować w obecnej firmie min. 3 m-ce lub w przypadku działalności gospodarczej prowadzić ją min. 2 lata i generować dochód min. 2500 zł netto.

Promocja skierowana jest do nowych klientów. To znaczy, że nie skorzystasz z promocji, jeśli po 01.06.2015 posiadałeś w Citi jakąkolwiek główną Kartę Kredytową.

(Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A.)

Jak skorzystać z promocji?

 1. Złóż wniosek wypełniając formularz. Doradca banku oddzwoni, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kartę kredytową wraz z dokumentem poświadczającym Twój dochód;
 2. Zaloguj się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej Citibank Online w ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę;
 3. W tym samym czasie dokonaj transakcji swoją nową kartą o łącznej wartości min. 1500 zł. W ciągu 60 dni otrzymasz telefon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 19.12.2018 do 24.04.2019.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest smartfon bardzo popularnej obecnie marki Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB o wartości 449,00 zł!

O przyznaniu nagrody zostaniesz poinformowany za pośrednictwem wiadomości w serwisie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki promocji. Nagroda zostanie wysłana na podany przez siebie adres korespondencyjny najpóźniej do 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji za pomocą przesyłki kurierskiej.

***

Darmowa karta kredytowa Citi Simplicity to:

 • Brak opłaty za użytkowanie karty, bez gwiazdek, bez dodatkowych warunków;
 • Program Korzyści Citi Specials, a w nim blisko 300 rabatów w Polsce i jeszcze więcej za granicą;
 • Dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty światowych sław w Polsce;
 • Program punktowy Mastercard Priceless Specials, w którym zbierasz punkty i odbierasz nagrody.

***

xiaomi

REPREZENTATYWNY PRZYKŁAD DLA KARTY KREDYTOWEJ CITIBANK SIMPLICITY. RZECZYWISTA ROCZNA STOPA OPROCENTOWANIA 10,47% (RRSO) PRZY ZAŁOŻENIU: CAŁKOWITA KWOTA KREDYTU (BEZ KREDYTOWANYCH KOSZTÓW) 14000 ZŁ, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY 14769,87 ZŁ., ZMIENNE OPROCENTOWANIE NOMINALNE 10% W SKALI ROKU, CAŁKOWITY KOSZT KREDYTU 769,87 ZŁ. (W TYM OPŁATA ROCZNA ZA WYDANIE KARTY PŁATNICZEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ I ZA OBSŁUGĘ KARTY KREDYTOWEJ BĘDĄCEJ KARTĄ GŁÓWNĄ 0 ZŁ, ODSETKI 769,87 ZŁ.), 12 MIESIĘCZNYCH RAT RÓWNYCH W WYSOKOŚCI PO 1230,82 ZŁ. KALKULACJA ZOSTAŁA DOKONANA NA DZIEŃ 25/09/2018 NA REPREZENTATYWNYM PRZYKŁADZIE.

Karta Simplicity to również dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty Live Nation!

live

Dokumenty

Regulamin promocji
Regulamin Kart Kredytowych Citi
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 2)

 • endzin 10 stycznia 2019 0 1 odpowiedzi

  Literówka na głównej stronie: „..za wrobienie”, chyba że ja nie rozumiem słowa „wrobienie”. Zdaje się, że powinno być wyrobienie 😉

  • Wojciech Wojtczak 10 stycznia 2019 0

   Dziękujemy uprzejmie za zwrócenie uwagi 🙂