zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Wyższa premia za Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska- do 250 zł!

Wyższa premia za Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska- do 250 zł!

2 wrz 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Wyższa premia za Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska do 250 zł! Do tego możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 2%!

Wyższa premia za konto osobiste Santandera!

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, którzy nie posiadali żadnego rachunku osobistego w Santander Banku Polska od 01.09.2019. Wyłączone z udziału są również osoby, które od 01.04.2019 założyły Konto Jakie Chcę lub Konto Jakie Chcę dla Młodych w jakiejkolwiek akcji promocyjnej banku lub innego podmiotu.

Jak zgarnąć 200 zł za Konto Jakie Chcę?

  1. Najpóźniej do 30.09.2020 złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę (karta nie jest wymagana, ale zachęcamy), a następnie nie później niż do 15.10.2020 zawrzyj umowę o prowadzenie konta;
  2. pamiętaj  o wyrażeniu zgód marketingowych. O większość zgód bank zapyta już na etapie wnioskowania o konto, zaś zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK) należy wyrazić podczas pierwszego logowania do bankowości elektronicznej;
  3. następnie pozostanie Ci już tylko spełnienie prostych warunków aktywności. Dodatkowym ułatwieniem jest, że te same warunki należy spełnić przez 3 miesiące:
  • zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem),
  • zapewnij wpływ na konto min. 1000 .

Warunki aktywności można zacząć spełniać już w miesiącu otwarcia konta!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Dodatkowe 50 zł za otwarcie konta z polecenia!

Aby zgarnąć kolejne 50 zł premii wystarczy, że podczas składania wniosku o otwarcie konta użyjesz kodu polecenia obecnego klienta i wyrazisz zgodę na przekazanie informacji polecającemu, czy konto zostało otwarte. Musi po prostu wiedzieć, czy i jemu należy się premia za poprawne polecenie 🙂

W przypadku tej części promocji karencja dla nowych klientów jest trochę dłuższa, niż dla uczestników ubiegających się o samo 200 zł, ponieważ liczona jest od 01.07.2019.

Następnie wystarczy, że do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wystarczy jeszcze spełnić warunek aktywności polegający na:

zalogowaniu się min. raz do bankowości online lub aplikacji mobilnej oraz wykonaniu płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 (może to być kilka płatności, ale co najmniej 1 musi myć BLIKiem).

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Czas trwania promocji

Rejestracje w promocji mogą potrwać do 14.08.2020 lub do osiągnięcia 16 000 uczestników.

Nagroda

Premia 250 zł w gotówce zostanie wypłacona na konto otwarte w promocji najpóźniej do 15.02.2021. Do tego czasu nie wolno wypowiadać umowy o prowadzenie konta.

50 zł premii za otwarcie Konta Jakie Chcę z polecenia zostanie wypłacone do końca miesiąca po miesiącu, w którym spełnisz wymagane regulaminem warunki.

2% na Lokacie Mobilnej do 20 000 zł przez 4 miesiące

Jako nowy klient masz możliwość skorzystania z Lokaty Mobilnej z bardzo wysokim, jak na obecne czasy oprocentowaniem 2% do 20 000 zł przez 4 miesiące!

Minimalny depozyt wynosi 1000 zł. Z oferty można skorzystać tylko raz,

***

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty bez znaczenia, czy z niego korzystasz, czy też nie.

Jeśli jednak chodzi o utrzymanie karty płatniczej, to Santander wprowadził tutaj ciekawe rozwiązanie. Mamy bowiem do wyboru dwie opłaty miesięczne: 3 zł i 5 zł. Przy pierwszym wariancie opłata jest stała i nie możemy być z niej zwolnieni bez względu na naszą aktywność. Drugi wariant zakłada miesięczną opłatę za kartę, jeśli nie spełnimy warunku aktywności polegającego na wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

 

***

Zobacz promocję najnowszego i darmowego CitiKonta od Citibanku z premią 150 zł na start!

Darmowe CitiKonto

***

Wiesz już, co zrobić aby zyskać 220 zł premii? To nie zwlekaj i złóż wniosek o konto w Banku Millennium!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji do 200 zł
Regulamin programu poleceń (50 zł)
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)