zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Wróciła popularna promocja z premią 100 zł za założenie Twisto Free!

Wróciła popularna promocja z premią 100 zł za założenie Twisto Free!

4 gru 2018 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Jeśli nie udało Ci się skorzystać z poprzedniej promocji Twisto Free, to właśnie masz szanse to zrobić! Bardzo łatwa premia 100 zł już na Ciebie czeka!

Zgarnij premię 100 zł z Twisto Free!

Twisto Free

Powróciła promocja Twisto Free z premią 100 zł!

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z promocji musisz być osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, być konsumentem w rozumieniu polskiego prawa oraz zawrzeć umowę z Twisto.

Jak skorzystać z promocji, aby zgarnąć 100 zł premii?

  1. Załóż konto w Twisto wraz z kartą poprzez stronę promocyjną. Rejestracji możesz dokonać na komputerze lub poprzez aplikację na smartfonie;
  2. Po wprowadzeniu swoich danych
  3. Na etapie zakładania konta, lub później zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgody marketingowe;
  4. Nie zamykaj konta oraz nie wypowiadaj umowy do końca trwania akcji (30.11.2019);
  5. Odbierz nagrodę 100 .

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od dnia 02.12.2019 do wyczerpania limitu 5000 rejestracji w promocji.

Nagrody

Nagroda o wartości 100 udostępniona będzie w formie Kodu promocyjnego dostępnego  w zakładce „Punkty” w Koncie. Jest to zatem nic innego jak doładowanie salda konta kwotą 100 zł, które można wydać robiąc zakupy (nie można wypłacić gotówki).

Czym jest Twisto i jak działa?

Twisto to fintech rodem z Czech, ale spółka jest też zarejestrowana w naszym kraju i podlega polskiemu prawu. Utrzymywanie konta oraz wielowalutowej karty wydawanej do niego przypomina zasady funkcjonowania słynnego Revoluta.

Zaletą tej darmowej aplikacji płatniczej jest linia debetowa o zakresie od 300 zł do nawet 10 000 zł. Dzięki temu narzędziu oraz karcie możesz płacić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych na całym świecie!

Zakładając konto wnioskujesz o przyznanie limitu debetowego (max. 10 000 zł). Realizując transakcje limit ten ulega odpowiedniemu pomniejszeniu. Po zakończeniu miesiąca otrzymasz zestawienie transakcji. Aby nie zapłacić odsetek zobowiązanie należy spłacić do 15-go dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, których dotyczy wyciąg. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić możesz odroczyć spłatę 90% zadłużenia na kolejny miesiąc, co będzie Cię dodatkowo kosztowało ok 4,5% wartości zadłużenia.

Warto pamiętać, że spłaty należy dokonać na dokładną kwotę widniejącą na koncie. Nie można zobowiązania nadpłacić. Przelew z inną kwotą niż wskazana przez Twisto zostanie po prostu odrzucony.

łatwy bonus

Jak działa karta Twisto?

Wielowalutowa karta płatnicza Twisto działa podobnie do karty kredytowej. Możemy nią płacić fizycznie w sklepach, jak i podczas zakupów online. Jej podstawowym minusem jest brak możliwości wypłacania gotówki z bankomatów. Natomiast dużą zaletą karty jest możliwość dokonywania transakcji walutowych korzystając z przelicznika kursów walut MasterCard. Mamy zatem tutaj do czynienia z kartą kredytową i wielowalutową w jednym!

Największe zalety Twisto:

  • 0 zł za założenie i użytkowanie konta z limitem kredytowym;
  • bezwarunkowe 0 zł za wydanie (wraz z dostawą) i obsługę miesięczną kart;
  • limit zaczynający się od 300 zł do 10 000 zł o który samodzielnie wnioskujesz. Dodatkowo może być on zwiększany wraz z Twoją aktywnością oraz regularnymi spłatami.

***

Sprawdź też, ofertę popularnego Revoluta, z którego korzysta już ponad 500,000 osób w Polsce!

revolut

Dokumenty

Regulamin Promocji – III edycja
Formularz informacyjny
Regulamin świadczenia usług płatniczych

Komentarze (0)