zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Ułatwienie dla klientów firmowych Banku BNP Paribas. Mogą zawnioskować o terminal płatniczy w bankowości elektronicznej

Ułatwienie dla klientów firmowych Banku BNP Paribas. Mogą zawnioskować o terminal płatniczy w bankowości elektronicznej

21 czerwca 2024 (Aktualizacja 21.06.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Dzięki współpracy z firmą Elavon, klienci Banku BNP Paribas mogą samodzielnie zawnioskować o zamówienie terminala płatniczego. Ta funkcjonalność jest możliwa z poziomu bankowości elektronicznej GOonline.

Pomagać w podjęciu dobrych decyzji

Współpraca z Elavon jest spójna z dewizą banku, który ma pomagać swoim klientom w podejmowaniu dobrych decyzji. W jej ramach firma wprowadziła uproszczoną procedurę rejestracji dla Klientów bankowości biznesowej Banku BNP Paribas. W bankowości elektronicznej GOonline udostępniono w pełni cyfrowy proces zamówienia terminala płatniczego. Jego budowa minimalizuje czas i formalności konieczne do rozpoczęcia korzystania z usługi.

„Współpraca Banku BNP Paribas i Elavon ma na celu ułatwienie działalności mikroprzedsiębiorstw poprzez zapewnienie im dostępu do szybkich i bezproblemowych rozwiązań płatniczych z poziomu naszej aplikacji GOonline. Uruchomienie tego prostego, całkowicie cyfrowego procesu podkreśla nasze zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych usług dostosowanych do potrzeb Klientów biznesowych i potwierdza, że powierzenie nam firmowych finansów było dobrą decyzją” – komentuje Marzena Szczepanik, Product Ownerka Produktu Bankowość Transakcyjna Klientów Biznesowych w Banku BNP Paribas.

Usprawnienie procedury

Nowa funkcjonalność sprawia, że średni czas wypełnienia aplikacji wynosi od 10 do 12 minut. To z kolei gwarantuje, że firma Elavon weryfikuje je w ciągu 24 godzin od złożenia. Dzięki temu klienci muszą już jedynie poczekać na dostawę terminala, by móc rozpocząć korzystanie z niego. 

„W dzisiejszym szybko zmieniającym się krajobrazie finansowym cyfryzacja i automatyzacja procesów stały się kluczowymi elementami. Zrealizowana inicjatywa podkreśla zaangażowanie zarówno Banku BNP Paribas, jak i Elavon w poprawę jakości obsługi Klienta. Sednem tej współpracy jest umożliwienie osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą szybkiego rozpoczęcia przyjmowania płatności przy zachowaniu minimum formalności. To bardzo prosty proces, który można przeprowadzić w całości przez internet za pomocą bankowości elektronicznej banku oraz portalu Elavon” – podkreśla Rafał Gołębiewski, General Manager SMB Polska, Niemcy, Skandynawia w Elavon.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

580 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 80 zł do Biedronki za otwarcie i aktywowanie konta z kartą;
  • 200 zł – we wrześniu zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 200 zł – w październiku zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 100 zł – w listopadzie zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 2 transakcje BLIK o dowolnej wartości.

(czytaj więcej)

580 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część