zgarnijpremie.pl » Poradniki » Konta osobiste - poradniki » TOP 3 promocje bankowe na święta

TOP 3 promocje bankowe na święta

30 lis 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Święta Bożego narodzenia to zawsze okres wzmożonych wydatków. Jeśli się do nich nie przygotowaliśmy lub chcielibyśmy wspomóc domowy budżet to warto rozjeżyć się za możliwościami. My zachęcamy do skorzystania z promocji bankowych. Nawet jeśli nie zdążymy odebrać premii do świąt to możemy je traktować jako refinansowanie poniesionych wydatków. Oto 3 oferty, które rekomendujemy.

Które promocje wybrać?

Najłatwiejszymi promocjami są promocje kont osobistych, ponieważ teoretycznie może z nich skorzystać niemal każda osoba. Zwykle regulaminy opisują uczestnika w następujący sposób:

 • Konsument;
 • Osoba fizyczna;
 • Obywatel RP posiadający polski dowód osobisty;
 • Osoba posiadająca polski adres zamieszkania;
 • Nowy klient – osoba nieposiadająca produktu bankowego we wskazanym w regulaminie okresie (karencja)

Od czego zacząć?

Upewniając się, że będziemy postrzegani przez bank jako nowy klient należy złożyć wniosek o konto osobiste wraz z kartą korzystając ze strony internetowej promocji. Na etapie składania wniosku należy zaakceptować regulamin oferty promocyjnej oraz wyrazić dobrowolne zgody marketingowe (w czasie korzystania z promocji możemy otrzymać kilka niezobowiązujących ofert innych produktów bankowych).

Korzystając tylko z tych 3 promocji zasilisz domowy budżet nawet kwota 1650 zł!

KONTOKARENCJAPREMIAPIERWSZA WYPŁATA 
eKonto mBankod 01.01.2020650 złdo końca styczniaZłóż wniosek
Konto Jakże Osobiste Alior Bank3 lata500 złdo końca styczniaZłóż wniosek
Konto Otwarte na Ciebie Banku BNP Paribas2 lata500 złdo końca styczniaZłóż wniosek

Jak spełniać warunki aktywności?

Aby zdobyć pełną pulę nagród przewidzianych w promocjach kont osobistych należy spełnić opisane w regulaminach warunki aktywności. Nie są to wyszukane czynności, a jedynie zwykłe korzystanie z kont osobistych oraz kart płatniczych. Podpowiadamy, jak spełnić najczęściej pojawiające się warunki:

Zapewnienie wpływów na konto we wskazanej wysokości – w tym warunku chodzi o zapewnienie wpływów zewnętrznych z konta w innym banku. Posiadając zatem kilka kont (min. 2 ) w różnych bankach możemy samodzielnie spełnić ten warunek wykonując przelew.

Płatności bezgotówkowe – zwykle można je wykonać kartą, kartą podpiętą do urządzenia mobilnego (Google Pay/Apple Pay) lub BLIKIEM. Wystarczy pójść do sklepu, kupić kilka drobnych rzeczy i za każdą zapłacić osobno bezgotówkowo. Jeśli w warunku jest podana minimalna kwota, jaką musimy wydać w ten sposób to należy wykonać płatności za produkty i usługi, które i tak byśmy kupili (zakupy spożywcze, paliwo, itd.)

Przelew – tutaj podobnie, jak z zapewnieniem zewnętrznych wpływów. Wystarczy wykonać przelew we wskazanej wysokości na swoje drugie konto w innym banku.

Logowanie do aplikacji mobilnej – najłatwiejsza to wykonania aktywność. Wystarczy zalogować się do aplikacji wskazaną ilość razy w ciągu miesiąca bez wykonywania żadnych dodatkowych operacji.

Co po spełnieniu warunków?

Jeśli spełniliśmy już wszystkie warunki aktywności to przed odebraniem ostatniej części premii nie wolno nam wypowiedzieć umowy o konto lub kartę ani nie wycofywać zgód marketingowych. To znaczy możemy to zrobić na każdym etapie, ale wówczas bank nie wypłaci nam całości premii.

Po odebraniu całości nagród mamy 2 wyjścia:

 • Pozostawić konto – jeśli spełnia nasze oczekiwania to zawsze warto mieć konto zapasowe (awaryjne)
 • Zamknąć konto – możemy rozwiązać umowę o konto i kartę płatniczą z zachowaniem okresu wypowiedzenia. Umowę w zależności od banku umowę można wypowiedzieć w dowolnej placówce banku, telefonicznie, listownie lub w bankowości elektronicznej.
Nie przegap

Czytaj więcej

Komentarze (0)

eKonto do usług (limitowane)
eKonto do usług (limitowane)
Premia

720 zł +6,5% do 50 tys. zł

Karencja

Klienci, którzy nie posiadali konta osobistego w mBanku od przynajmniej 01.01.2015 (200 zł) oraz od 01.01.2020 (520 zł).

Od 01.01.2015/01.01.2020

Warunki
 • 200 zł do Biedronki za otwarcie eKonta ze zgodami marketingowymi, przystąpienie do mOkazje, wpływ min. 1000 zł wciągu 7 dni oraz min. 8 transakcji kartą lub BLIKIEM;
 • 200 zł za wpływy 1000 zł i 8 transakcji kartą lub BLIKIEM w każdym z 3 miesięcy;
 • 200 zł za wykorzystanie eDowodu lub Selfie przy zakładaniu eKonta;
 • 120 zł za założenie dziecku eKonta Junior lub eKonta możliwości.

(czytaj więcej)

450 zł + 200 zł

Poziom trudności

Średni

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część