zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » Darmowy telefon w programie poleceń

Darmowy telefon w programie poleceń

9 kwi 2017 2 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Citibank ruszył z kolejną promocją. Tym razem w programie poleceń można zgarnąć nowy telefon LG K8 (2017) oraz 100 zł premii. Jeśli promocje Citi z bonami do Allegro, czy morele.net nie przypadły Wam do gustu, koniecznie poznajcie szczegóły tej oferty! Przypominamy także, że w innej promocji tego banku można zgarnąć, również za darmo ;-), LG K4 (tę promocje opisujemy tutaj).

LG K8

Czas trwania promocji

Promocja trwa do 31 lipca 2018 roku.

Co możesz zgarnąć?

Osoba polecająca100 zł za skuteczne polecenie (nie ma limitu poleceń, możesz polecić kartę kredytową Citibank dowolnej liczbie osób – jeśli skutecznie polecisz tę ofertę np. 6 osobom to odbierzesz 600 zł premii!).

Osoba polecana za spełnienie prostych warunków promocji może zgarnąć nowiutki telefon LG K8 (2017) – wartość ok. 450 zł.

LG K8 (2017) – parametry

Wyświetlacz: 5,0″ HD, In-Cell Touch
Procesor: Czterordzeniowy 1,4 GHz
Pamięć: 1,5 GB pamięci RAM / 16 GB pamięci eMMC
System operacyjny: Android 7.0 Nougat
Bateria: 2500 mAh
Kamera: Przedni : 5MP / Tylny : 13MP
Dodatkowe funkcje:Zdjęcia gestem, automatyczne selfie, doświetlenie ekranem, etui Quick Cover View (opcja)
Wymiary (szer. x wys. x gr.): 144,8 x 72,1 x 8 mm

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi (osoby, które dopiero będą wnioskować o kartę kredytową Citibank), jak i obecni klienci (osoby, które posiadają kartę kredytową Citibank).

Nowy klient to taki, który nie posiadał kredytówki w Citibanku po 1 stycznia 2015 roku. Dodatkowo trzeba mieć min. 21 lat, dochód netto min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące lub w przypadku firm wiek min. 25 lat, a działalność gospodarcza musi być prowadzona min. 2 lata. Czyli standardowo, jeśli chodzi o karty kredytowe w tej placówce. 🙂

Jak zdobyć telefon LG K8 – dla klienta, który skorzysta z polecenia

Żeby skorzystać z tej promocji i zdobyć darmowy telefon trzeba zdecydować się na kartę kredytową (my polecamy Citi Simplicity) z polecenia np. znajomego, który zgłosi polecanego w formularzu promocji. Polecany musi czekać na kontakt ze strony banku. Kiedy zadzwoni konsultant trzeba koniecznie powołać się na promocję „Poleć znajomemu kartę kredytową Citibanku – edycja kwiecień 2017” oraz podać imię i nazwisko osoby polecającej.

Kolejny krok (po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku) to podpisanie umowy, którą dostarczy kurier, aktywowanie karty oraz trzeba: zalogować się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapłacić kartą kredytową na łączną kwotę min. 2000 zł.

Citibank o spełnieniu warunków promocji powiadomi polecanego wiadomością w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Telefon zostanie dostarczony do klienta w ciągu 30 dni od dnia uzyskania takiej informacji.

100 zł za skuteczne polecenie dla polecającego

Wystarczy mieć kartę kredytową w Citibanku i polecić ją innej osobie. Do jej założenia można zachęcić znajomego, przyjaciela, czy też członka rodziny. Następnie trzeba wypełnić formularz na stronie promocji (kliknij w zielony przycisk poniżej) podać swoje dane oraz dane osoby polecanej. Jeśli polecany dostanie kartę kredytową to polecający uzyska 100 zł premii.

Kliknij tutaj i wypełnij formularz!
Polecający otrzyma premię do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy. I to tyle! 🙂

Opłaty

W tej promocji polecany może zawnioskować o dowolną kartę kredytową, ale my polecamy jedną z nich – Citi Simplicity. Dlaczego? Ano dlatego, że jest to karta darmowa, za inne sporo zapłacisz.

Bank wyda Ci ją za 0 zł i nie pobierze opłat za miesięczne ani roczne posiadanie karty. Co ważne, nie musisz spełnić żadnych dodatkowych warunków. ?

Zwróć tylko uwagę na usługę CitiPhone – wyłącz ją w bankowości internetowej wysyłając wiadomość „Rezygnuję z usługi CitiPhone” lub u konsultanta banku, inaczej wydasz na nią 6 zł.

Więcej na zdjęciu poniżej i w aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

Inne promocje Citibanku

Mimo wszystko przypominamy i zachęcamy do skorzystania z innych promocji Citibanku (promocje nie łączą są!). Wystarczy, że założysz darmową kartę Citi Simplicity.

300 zł do wydania na co chcesz
300 zł do Allegro
300 zł do morele.net

Komentarze (komentarzy: 2)

  • Hania 15 lipca 2018 0 1 odpowiedzi

    ,,zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce” – jak mam to udowodnić?

    • Wojciech Wojtczak 16 lipca 2018 0

      Prawdopodobnie wystarczy zaświadczenie z zakładu pracy lub skan umowy z pracodawcą z widoczną datą jej zawarcia. Jeśli będzie Pani dopiero wnioskowała o przyznanie karty kredytowej, to doradca Panią poinformuje, jaki dokument będzie najbardziej odpowiedni 🙂