zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karty kredytowe » 300 zł premii za 10 transakcji kartą

300 zł premii za 10 transakcji kartą

1 kwi 2017 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Citibank wciąż zaskakuje nas świetnymi promocjami. Na naszym blogu mogliście przeczytać m.in. jak zgarnąć 400 zł do Allegro.pl, 400 zł do wydania w Douglasie, czy też w jaki sposób zdobyć telefon LG K4 – z tej promocji korzystaliście najchętniej. Wszystkie oferty opierają się na bardzo prostych warunkach i tak też jest w tym przypadku, bowiem czas na 300 zł nagrody za jedyne 10 transakcji wykonanych kartą kredytową Citibanku. Promocja trwa do 23 maja br.

300 zł nagrody za 10 transakcji kartą

Kto może skorzystać z promocji?

Z oferty wyłączone są osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną kartę kredytową.

Dodatkowo spełnij te warunki promocji:

Musisz mieć min. 21 lat, dochód netto min. 1200 zł, oraz być zatrudnionym w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firm min. 25 lat i działalność gospodarcza prowadzona od min. 2 lat.

Jak zgarnąć 300 zł?

  • do 23 maja 2018 roku wypełnij formularz zgłoszeniowy (skorzystaj z zielonego przycisku poniżej)

Weź udział w promocji i zgarnij 300 zł
  • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną
  • w ciągu 5-7 dni od wysłania wniosku skontaktuje się z Tobą konsultant, który zapyta Cię o podstawowe dane osobowe, status materialny (ile zarabiasz, jakie masz wydatki i czy spłacasz kredyt) oraz o adres, pod który ma przyjść kurier z umową
  • konieczne będzie przesłanie dokumentu dochodowego (wystarczy np. skan z Twojego wyciągu z konta)
  • po pozytywnej akceptacji wniosku i przyznaniu limitu kredytowego zostanie skierowany do Ciebie kurier z umową (podpiszesz ją przy nim)
  • karta kredytowa zostanie wysłana do Ciebie po tym, jak podpisana umowa pojawi się w banku i zostanie zatwierdzona (max. 3 dni)
  • aktywuj kartę (nadasz jej PIN) przez internet lub telefonicznie
  • zarejestruj się i zaloguj w systemie bankowości internetowej Citi Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę
  • dokonaj 5 transakcji w pierwszym oraz 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę – łącznie 10

Przyznanie nagrody

Nagrodę 300 zł zasilenia na karcie kredytowej otrzymasz w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków.

Opłaty za kartę

Możesz wnioskować o różne karty kredytowe Citibanku, ale my polecamy Citi Simplicity, która jest darmowa. Jakie są jej zalety? Zobacz sam:

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Opłata roczna za wydanie i możliwość korzystania z karty głównej i dodatkowej – bez opłat.

Dla porównania za wydanie i korzystanie z karty głównej Citibank Silver zapłacisz 8 zł miesięcznie (aż 96 zł/rok), a za dodatkową kartę 4 zł miesięcznie (48 zł/rok). Jest różnica, prawda? ?

Zapłacisz jedynie w przypadku kiedy utracisz kartę i będziesz chciał wyrobić jej duplikat – 30 zł.

Pamiętaj, by zajrzeć do aktualnej Tabeli Opłat i Prowizji.

Ważne informacje – podsumowanie

* do 23 maja 2018 roku wypełnij wniosek o kartę kredytową
* zaloguj się w systemie bankowości internetowej Citi Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę
* dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę (łącznie 10 transakcji)
* nagrodę 300 zł dostaniesz w kolejnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków

***

I to już wszystko. 🙂 Jak widzisz wystarczy założyć darmową kartę Citi Simplicity w Citibanku i spełnić bardzo proste warunki promocji, a 300 zł będzie Twoje! Co najlepsze możesz wydać te pieniądze na co chcesz. Powodzenia!

Nie czekaj i odbierz 300 zł nagrody

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)