zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Samsung Galaxy Tab A7 o wartości 699 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w promocji!

Samsung Galaxy Tab A7 o wartości 699 zł za kartę kredytową Citi Simplicity w promocji!

17 paź 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Wydajny Tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB Wifi to nagroda w najnowszej promocji popularnej karty kredytowej Banku Citi Handlowego – Citi Simplicity. Wystarczy wyrobić kartę i spełnić bajeczne proste warunki aktywności!

ZAKOŃCZONO: WYKORZYSTANY LIMIT

Kto może skorzystać?

Minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej są niezmienne od dłuższego czasu. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody! Strona do przesłania dokumentów: https://www.citibank.pl/przeslanie_dokumentow/

Nie zapominajmy, że większość promocji bankowych skierowana jest do  nowych klientów. I w tym przypadku nie jest inaczej. W promocji może wziąć udział osoba, która nie posiada od co najmniej 01.01.2023 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Złóż wniosek, wyrób kartę, aktywuj i korzystaj z niej przez 2 miesiące:

Start
  • Korzystając ze strony internetowej promocji najpóźniej do 31.12.2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając wszystkie zgody na kontakt marketingowy Banku Citi Handlowego oraz akceptując regulamin promocji;
  • do 10 dni przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody, aby bank ocenił twoją zdolność kredytową;
Aktywność
  • aktywuj kartę w aplikacji mobilnej lub przez stronę internetową oraz w pierwszym oraz drugim miesiącu po miesiącu zawarciu umowy o kartę wydaj nią min. 1 000 zł (łącznie min. 2 000 zł)(nie zliczane będą transakcje szczególne oraz transakcje zwrócone).

PRZYKŁAD: podpisując umowę o kartę i aktywując ją w październiku 1000 zł należy wydać w październiku i 1000 zł w listopadzie.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu nagrody znajdziesz w skrzynce bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. W ciągu kolejnych 60 dni otrzymasz przesyłkę z tabletem Samsung Galaxy Tab A7 Lite 3/32GB Wifi.

Złóż wniosek

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Czy należy bać się karty kredytowej?

@zgarnijpremiepl Kilka słów o kartach kredytowych od Wojtka :identification_card: #kartakredytowa #promocjebankowe #zgarnijpremiepl ♬ original sound – Zgarnijpremie.pl

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania puli 250 zawartych umów o kartę, ale nie dłużej niż do 31.12.2023.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Miesięczny koszt posiadania Karty Citi Simplicity wynosi 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

RRSO 23,15%

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 24,09% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 9000 zł , całkowita kwota do zapłaty 10096,91 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 19,0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1096,91 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 952,91 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 841,41 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 07/09/2023 na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek


Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku 

Nie przegap

TAG:

Zakończone promocje Citibank

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowy klient nie posiadający karty kredytowej Citibanku od 01.01.2023.

Czas trwania promocji

Do wyczerpania puli 250 zawartych umów o kartę, nie dłużej niż do 31.12.2023.

ZAKOŃCZONO: WYKORZYSTANY LIMIT

Nagroda

Samsung Galaxy Tab A7 o wartości 699 zł.

Termin wydania nagrody

Przesyłka z zegarkiem zostanie wysłana do 60 dni od otrzymania wiadomości o przyznaniu nagrody.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część