zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Rusza nowa kampania marketingowa marki BLIK. Żyjemy w Erze BLIKA

Rusza nowa kampania marketingowa marki BLIK. Żyjemy w Erze BLIKA

15 marca 2024 (Aktualizacja 29.03.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Wprowadzenie BLIKA w 2015 roku znacząco zmieniło zwyczaje płatnicze Polaków. Różnice pomiędzy współczesnością a czasem “przez BLIKIEM”, marka pokazuje w nowej kampanii reklamowej.

Era BLIKA

W najnowszej kampanii reklamowej marki odwołano się do czasów przed wprowadzeniem BLIKA, obrazując w ten sposób zmiany, jakie spowodował. W zabawny sposób ukazano, jak skomplikowane i utrudnione było wcześniej przekazywanie pieniędzy. Obecnie, dzięki życiu w Erze BLIKA, sam proces jest bardzo intuicyjny i dostępny praktycznie wszędzie. W spotach reklamowych wystąpili aktorzy Sebastian Stankiewicz i Justyna Ducka. 

Generacja BLIKA

Kampania podkreśla, że BLIK, zmieniając zwyczaje płatnicze w Polsce, stworzył zupełnie nowe społeczeństwo — Generację BLIKA. Tworzy ją blisko 16 milionów aktywnych użytkowników systemu.

“BLIK to metoda płatności, która przyciąga ludzi z najróżniejszych grup, którzy w podobny sposób patrzą na świat. Chcą robić rzeczy po swojemu i szukają rozwiązań, aby żyć bardziej. Tak powstała Generacja BLIKA, do której należą wszystkie osoby bez względu na metrykę, zainteresowania, miejsce zamieszkania czy poziom sprawności. Korzyści, które oferuje BLIK, łączą ich i pozwalają żyć w erze nowoczesnych płatności, Erze BLIKA. Właśnie to chcieliśmy pokazać w najnowszej kampanii. Skupiliśmy się na zaletach metody, podkreślając wszechstronność jej zastosowań, i to jak zmieniła sposób realizowania transakcji” — mówi Krzysztof Ziewiec, dyrektor marketingu i PR w Polskim Standardzie Płatności, operatorze BLIKA.

Kampania reklamowa powstała we współpracy z agencjami Change Serviceplan i Spark Foundry. Wszystkie spoty zostały dodatkowo dostosowane do osób z niepełnosprawnościami i przetłumaczone na język migowy przez agencję Unmute.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Santander
Konto Santander
Premia

1150 zł +4% do 50 tys. zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 01.01.2022.

Od 01.01.2022

Warunki
  • 150 zł za aktywność w pierwszym i drugim miesiącu;
  • 150 zł za aktywność w trzecim i czwartym;
  • 300 zł za min. 1000 zł wpływów w piątym i szóstym miesiącu;
  • 100 zł w Programie Poleceń;
  • 150 zł za konto dla dziecka;
  • 300 zł zwrotu za zapłacone rachunki.

(czytaj więcej)

1150 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część