zgarnijpremie.pl » Poradniki » Finanse codzienne - poradniki » 3 najlepsze promocje na majówkę

3 najlepsze promocje na majówkę

22 kwi 2024 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Majówka tuż przed nami. Jest to czas, w którym większość z nas wybiera się na bliższe lub dalsze wycieczki. Z doświadczenia wiem, że każdy wyjazd wiąże się z jakimiś wydatkami i koniecznością wykonywania nawet drobnych płatności. Jest o świetna okazja, żeby spełnić jeden z najczęściej pojawiających się warunków aktywności.

Najlepsze promocje bankowe z płatnościami bezgotówkowymi

BANKPREMIAAKTYWNOŚĆ 
VeloKonto
VeloBank
Do 650 złZa założenie VeloKonta i płatności bezgotówkowe 
(kartą do konta, BLIKiem lub zbliżeniowo telefonem);
10% zwrotu za płatności miesięcznie przez pół roku – max. 600 zł;
50 zł za skorzystanie z Programu Poleceń.
Złóż wniosek
Konto za Zero
Bank PKO BP
Do 300 złpo 50 zł zwrotu miesięcznie przez 6 miesięcy
za korzystanie z karty płatniczej do konta.
Złóż wniosek
Konto Jakże Osobiste
Alior Bank
Do 500 zł50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się
min. raz do aplikacji mobilnej,
zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo)
oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą
w każdym z 9 kolejnych miesięcy.
Złóż wniosek

Kiedy i jak założyć konto w promocji bankowej?

Co prawa majówka już za kilka dni, ale obecnie aby założyć konto bankowe w promocji wystarczy na to przeznaczyć raptem od kilku do kilkunastu minut, jeśli wybierzemy metodę na selfie. Oczywiście, jeśli mamy czas i ochotę to możemy udać się do palcówki i również w ciągu kilku minut wyrobić konto osobiste w promocji (jeśli dana oferta uznaje taką metodę).

Transakcje bezgotówkowe w promocjach bankowych.

Aktywność polegająca na wykonywaniu transakcji bezgotówkowych to jeden z najczęściej pojawiających się warunków aktywności w przypadku promocji kont bankowych. W zależności od oferty może pojawić się w regulaminie minimalna wartość takich operacji, jaka należy wykonać lub/oraz minimalna ilość w ciągu miesiąca. Np. min. 3 transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 300 zł.

A co to są transakcje bezgotówkowe? Są to wszelkie inne formy wykonywania płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych realizowanych elektronicznie. W domyśle najczęściej bank wymaga od nas po prostu korzystania z karty płatniczej do konta bankowego, którą i tak prawie zawsze w ramach promocji należy wyrobić. W zależności od oferty nie muszą to być jednak wyłącznie płatności kartą debetową. Należy wczytać się w regulamin, ponieważ może się okazać, że za transakcje bezgotówkowe bank uzna również płatności wykonane usługą BLIK (kod lub blik zbliżeniowy) oraz płatnościami mobilnymi za pomocą usług Apple Pay, czy Google Pay.

Jak wykonywać transakcje bezgotówkowe bez karty?

Konto osobiste możemy założyć „od ręki”, to fakt. Ale co z karta płatniczą do konta potrzebną do wykonywania transakcji bezgotówkowych? W zależności od popularności oferty czasami na fizyczną kartę debetową trzeba poczekać nawet do dwóch tygodni. Na szczęście w obecnych czasach niemal wszystkie smartfony wyposażone są w technologię NFC potrzebną do płatności zbliżeniowych/mobilnych. Wystarczy dodać do odpowiedniej usługi, Google Pay lub Apple Pay kartę w wersji wirtualnej, która dostępna jest z poziomu aplikacji mobilnej banku do czasu otrzymania fizycznej karty i aktywowania jej.


Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Grupa-fb-Gielda-Promocji.jpg

Chcesz być na bieżąco z promocjami bankowymi? Dołącz do -> naszej grupy na Facebooku <-, a wtedy żadna fajna oferta Ci nie ucieknie!


Nie przegap
Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Jakże Osobiste
Konto Jakże Osobiste
Premia

500 zł

Karencja

Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.

3 lata

Warunki
  • 50 zł za otwarcie Konta Jakże Osobistego na selfie;
  • 9 x 50 zł za otwarcie konta oraz za zalogowanie się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnienie min. 1000 zł wpływu (jednorazowo) oraz wykonanie min. 5 transakcji kartą w każdym z 8 kolejnych miesięcy.

(czytaj więcej)

50 zł + 450 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część