zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Rada Nadzorcza Banku BPS wybrała zarząd na kolejną kadencję

Rada Nadzorcza Banku BPS wybrała zarząd na kolejną kadencję

26 czerwca 2024 (Aktualizacja 26.06.2024) Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Podczas posiedzenia w dniu 25 czerwca 2024 roku Rada Nadzorcza Banku BPS powołała czteroosobowy zarząd. Będzie on pełnił swoją pracę podczas kadencji na lata 2024-2027.

Nowy Zarząd Banku BPS

Zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej Banku BPS stanowisko prezesa obejmie Artur Adamczyk. Skład zarządu na stanowiskach wiceprezesów uzupełnią: Krzysztof Kokot, Robert Banach i Tomasz Gromada. Członkowie zarządu, z wyjątkiem Tomasza Gromady, obejmą swoje stanowiska z dniem 26 czerwca 2024 roku. Ostatni z członków dołączy do nich od dnia 1 września 2024 roku. Dodatkowo, w porozumieniu z radą nadzorczą ustalono, że Krzysztof Kokot swoją funkcję w zarządzie będzie pełnił do końca 2025 roku.

„Mamy pełne zaufanie do osób, które przez ostatnią kadencję tworzyły zarząd Banku BPS. Ich skuteczność potwierdzały zarówno wyniki finansowe banku, jak i realizowane projekty, także te zrzeszeniowe. Z satysfakcją obserwowaliśmy też wysokie absolutoria jakie otrzymywał zarząd od Walnych Zgromadzeń Akcjonariuszy w kolejnych latach. A ponieważ przed Bankiem BPS stoi perspektywa realizacji kolejnych projektów biznesowo-informatycznych w ramach Zrzeszenia, to zdecydowaliśmy o powiększeniu zarządu do czterech osób. Cieszymy się, że Tomasz Gromada wniesie do Banku Zrzeszającego swoje doświadczenie zarządzania bankiem spółdzielczym. Zapewni to jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb banków spółdzielczych oraz harmonijną i skuteczną współpracę w ramach Zrzeszenia” – powiedział Piotr Kaczyński, Przewodniczący Rady Nadzorczej Banku BPS.

Cele nowego zarządu

Do priorytetowych działań nowego zarządu należeć będzie kontynuowanie transformacji cyfrowej banku, a także projekty zrzeszeniowe. Do obecnie realizowanych należą: Funkcjonalności kartowe online, Zrzeszeniowa hurtownia danych oraz cyberbezpieczeństwo. Dalsze projekty wynikają bezpośrednio ze strategii zrzeszenia. Nowy prezes zarządu zapowiada także prace nad nową strategią Banku BPS.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto w Porządku
Konto w Porządku
Premia

300 zł + 6,5 do 20 000 zł

Karencja

Uczestnik nie może posiadać konta osobistego w Banku Pekao od 15.11.2023 do 14.05.2024.

od 15.11.2023

Warunki
  • Za założenie Konta w Porządku z kartą płatniczą i wyrażenie zgód marketingowych;
  • zarejestrowanie karty do programu Bezcenne Chwile i wykonanie w każdym z 3 kolejnych miesięcy min. 5 płatności kartą oraz zapewnianie min. 1000 zł wpływów;
  • otrzymane 24 000 pkt. odpowiadają wartości 300 zł do wydania na zakupy w sklepach partnerskich programu.

(szczegóły)

do 300 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część