zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia za aktywność do 250 zł w promocji konta osobistego BNP Paribas!

Premia za aktywność do 250 zł w promocji konta osobistego BNP Paribas!

16 lip 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Premia za aktywność do nawet 250 zł na zakupy w kolejnej promocji darmowego Konta Otwartego na Ciebie od banku BNP Paribas!

Premia za aktywność do 250 zł od BNP Paribas!

premia za aktywność

Kto może skorzystać z promocji?

Tradycyjnie, jak większość promocji kont osobistych BNP Paribas, również ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku. Zatem będziemy mogli z niej skorzystać, jeśli nie posiadaliśmy, lub współposiadaliśmy rachunku osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku o konto w promocji.

Jak zdobyć aż 250 zł na zakupy od BNP Paribas?

Nie później niż do 31.07.2020 złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas wraz z kartą do tego konta. Podczas wypełniania formularza koniecznie zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź wszystkie wymagane regulaminem zgody marketingowe. Podpisz umowę oraz aktywuj rachunek poprzez nadanie numeru PIN do karty najpóźniej do 14.08.2020.

Następnie przystąp do spełniania warunków aktywności. Premia podzielona jest na 200 w formie kuponów Sodexo oraz 50 do wydania w Biedronce.

  • w sierpniu wykonaj min. 3 przelewy internetowe na dowolną kwotę, aby zgarnąć kupon 50 zł;
  • we wrześniu zrealizuj min. 5 transakcji za pomocą usługi BLIK, również na dowolną kwotę, za co dostaniesz kupon 100 zł;
  • w październiku ponownie wykonaj min 3 transakcje internetowe bez względu na ich wysokość, aby odebrać kupon 50 zł;
  • w listopadzie, grudniu oraz styczniu nie rezygnuj z konta, a otrzymasz 50 zł do wydania na zakupy w Biedronce.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do końca lipca (31.07.2020) lub zostanie zakończona wcześniej, jeśli zostanie otwarte 3000 promocyjnych kont.

Nagroda

Jak widać łączna premia 250 zł podzielona jest w tej promocji na 4 części. 200 zł otrzymasz we formie kuponów Sodexo. Możesz je następnie wydać ponad 50 000 sklepach, a pełna lista tych punktów znajduje się na stronie Sodexo: https://dlaciebie.sodexo.pl/kupony#podarunkowy

Ostatnia część nagrody, tj. 50 zł na zakupy wydawana jest w formie e-kodu do Biedronki.

Osoby, które spełnią warunek aktywności dla pierwszego kuponu otrzymają wiadomość najpóźniej do 21.09.2020 drogą mailową.

Tradycyjnie do momentu odebrania ostatniej części premii nie wypowiadaj zgód marketingowych oraz nie wypowiadaj umowy o prowadzenie rachunku.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Zobacz, jak zarobić jeszcze więcej biorąc dodatkowo udział w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku. Nawet 300 zł w gotówce!

premia za założenie

***

Jeśli wiesz już, jak zdobyć łatwe 250 zł premii + 20 zł do Costa Coffee nie czekaj i złóż wniosek o konto.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)