zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Premia na paliwo o wartości 1120 zł z Motokartą BP i Citi!

Premia na paliwo o wartości 1120 zł z Motokartą BP i Citi!

2 kwi 2019 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Premia na paliwo wzrosła do 1120 zł w promocji Citibanku i sieci stacji BP! Wyrób darmową Citibank-BP Motokartę i spełniaj warunki aktywności!

Premia na paliwo!

premia na paliwo

Dla kogo przeznaczona jest ta promocja?

Tradycyjnie promocja skierowana jest do nowych klientów banku, ale miłą niespodzianką jest wyjątkowo krótki okres karencji wynoszący zaledwie 3 miesiące. To znaczy, że z promocji mogą skorzystać osoby nieposiadające żadnej karty kredytowej Citibanku od 31.12.2019.

W związku z tym, że przedmiotem promocji jest karta kredytowa, to Citibank narzucił na uczestników pewne wymogi zdolności kredytowej. I tak w przypadku osób fizycznych wymagany jest staż w obecnej firmie min. 3 miesiące oraz miesięczny dochód netto min. 1200 zł, a dla działalności gospodarczych funkcjonowanie od przynajmniej 2 lat oraz dochód miesięczny na poziomie min. 2500 zł netto.

Jak zgarnąć pierwsze 400 zł na start?

  1. Wyrób kartę kredytową składając wniosek najpóźniej 15.04.2020;
  2. po otrzymaniu Motokarty najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej 1 raz do bankowości elektronicznej Citibank Online lub aplikacji mobilnej;
  3. dokonaj transakcji kartą na łączną sumę min. 500 . Masz na to czas do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Jak zgarnąć dodatkowe 720 zł na paliwo?

  1. Wyrób kartę kredytową składając wniosek najpóźniej 15.04.2020;
  2. po otrzymaniu Motokarty w każym cyklu rozliczeniowym dokonuj transakcje na łączną kwotę min. 500 przy czym połowę tej kwoty należy wydać na stacjach paliw BP;
  3. za każdy miesiąc spełnienia warunku aktywności otrzymasz 20 zwrotu. Maksymalny roczny zwrot wynosi 240 zł, natomiast przez 3 lata możesz zarobić nawet 720 zł!

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jak korzystać z kart kredytowych Citi za darmo?

To bardzo proste! Wystarczy płacić kartą za codzienne zakupy, które i tak musielibyśmy zrobić, a powstałe na karcie kredytowej zadłużenie spłacić nie przekraczając obowiązującego okresu bezodsetkowego 🙂 Wysokość zadłużenia najwygodniej sprawdzać poprzez swoje konto w bankowości internetowej Citibank Online.

Tam też znajdziemy specjalny numer rachunku przypisany tylko do naszej „kredytówki”. Wystarczy zalogować się na nasze podstawowe konto osobiste i wykonać przelew, aby zadłużenie spłacić. Aby spać spokojnie najlepiej nie czekać do samego końca okresu bezokresowego, a powstałe zobowiązanie wobec banku uregulować np. kilka/kilkanaście dni od zaksięgowania zadłużenia 🙂

Z kolei odradzamy używania karty kredytowej do wypłaty środków z bankomatów. Jest to po prostu nieopłacalne z powodu wysokich prowizji naliczanej najczęściej w postaci procentu od podejmowanej kwoty. W tym celu należy korzystać z karty debetowej przypisanej do naszego konta osobistego 🙂

Czas trwania promocji

Rejestracja w promocji możliwa jest tylko do 15.04.2020.

Nagroda

Pierwszą część premii w postaci Karty prezentowej BP Super Card o wartości 400 do wykorzystania na stacjach BP otrzymasz najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji. Zostanie wysłana na podany podczas rejestracji adres korespondencyjny.

Druga część nagrody o łącznej wartości 720 zł przyznawana jest w formie moneybacku. Maksymalny możliwy do uzyskanie zwrot wynoszący aż 720 podzielony jest na 3 lata. W każdym z nich możesz zdobyć do 240 zwrotu. Z kolei w każdym miesiącu możesz otrzymać po 20 zwrotu.

Należna nagroda widoczna będzie w bankowości internetowej Citibank Online do 3 dni roboczych po zakończeniu okresu rozliczeniowego i to tam możesz zlecić zasilenie nią swojej karty.

Nie musisz zlecać wypłaty każdej nagrody pojedynczo. Możesz poczekać aż uzbiera się większa suma, ale nie dużej niż 13 miesięcy od daty przyznania danej części nagrody.

Aby zyskać pełny możliwy zwrot, nie możesz wypowiadać umowy o kartę przed upływem okresu promocyjnego.
sprzęt Xiaomi

4 rok z rzędu karta Citi Simplicity zdobyła 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jeśli interesuje Cię inna nagroda, to sprawdź koniecznie promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 400 zł do Allegro!

na Allegro

Dokumenty

Regulamin promocji 400 zł
Regulamin promocji 720 zł
Tabela opłat i prowizji
Opłaty Citibank BP Motokarta

Komentarze (0)