zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Premia 300 zł do wydania w Biedronce z darmowym kontem BNP Paribas!

Premia 300 zł do wydania w Biedronce z darmowym kontem BNP Paribas!

7 sie 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Premia 300 zł do wydania na zakupy w Biedronce, w promocji darmowego konta osobistego BNP Paribas!

Premia 300 zł do wydania w Biedronce!

Premia 300 zł do wydania

Kto może skorzystać z promocji BNP Paribas?

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty promocyjnej i zgarnąć niezłą kasę na zakupy w Biedronce upewnij się, że jesteś nowym klientem banku. W tej kwestii nic się nie zmieniło i bank wciąż za nowego klienta uznaję osobę, która od co najmniej 12 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadała, ani nie współposiadała konta osobistego w BNP Paribas.

Jak zdobyć aż 300 zł premii na zakupy w Biedronce?

Pierwsza część promocji jest wspólna dla wszystkich akcji promocyjnych Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas. Najpóźniej do 23.08.2020 złóż wniosek o otwarcie konta osobistego BNP Paribas wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości online najpóźniej. Wypełniając formularz wyraź wszystkie zgody marketingowe i zaakceptuj regulamin akcji. Podpisz umowę o prowadzenie konta oraz nadaj numer PIN do karty nie później niż 06.09.2020. Dopiero nadanie tego numeru karcie będzie równoznaczne ze skutecznym założeniem konta.

Następnie przystąp do spełniania warunków aktywności, które mogą się różnić od innych promocji konta osobistego BNP Paribas:

  • we wrześniu wykonaj min. 5 transakcji kartą do konta na dowolną kwotę oraz zapewnij wpływy na konto o wartości min. 1000 zł – 150 zł do Biedronki;
  • w październiku wykonaj przynajmniej 5 transakcji BLIKiem oraz min. 3 przelewy przy pomocy GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile (wszystkie na dowolną kwotę) – 100 zł do Biedronki;
  • w listopadzie ponownie wykonaj min. 5 transakcji BLIKiem na dowolną kwotę – 50 zł do Biedronki.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 23.08.2020 lub zostanie zakończona wcześniej, jeśli zostanie otwarte 3000 promocyjnych kont.

Nagroda

Wszystkie cząstkowe nagrody (300 zł) wydawane będą w postaci e-kodów do wydania podczas zakupów w sieci sklepów Biedronka.

Poszczególne części premii wydawane będą najpóźniej do: I – 31.10.2020, II – 30.11.2020 i II – 31.12.2020. Wydanie każdej części poprzedzone będzie wiadomością email potwierdzającą spełnienie warunków aktywności dla jej przyznania.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Wciąż mało nagród? Sprawdź aktualną promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 200 zł do wydania na dowolne zakupy na Allegro!

Voucher do Allegro

***

Chcesz zgarnąć premię nawet 300 zł do Biedronki z darmowym kontem osobistym i wiesz już jak? Nie czekaj więc i złóż wniosek klikając poniżej.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)