zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Nowa inwestycja Grupy BNP Paribas w Polsce. Powstało Arval Competence Center Warsaw

Nowa inwestycja Grupy BNP Paribas w Polsce. Powstało Arval Competence Center Warsaw

21 lutego 2024 (Aktualizacja 29.03.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Grupa BNP Paribas stawia na optymalizację procesów biznesowych. W tym celu jej spółka Arval otworzyła w Warszawie nowe centrum kompetencyjne.

Multifunkcyjne centrum kompetencyjne w Warszawie

Arval Competence Center Warsaw jest drugim co do wielkości tego typu ośrodkiem Arval w Europie. Zostało utworzone z przekształcenia istniejącego od roku International Onboarding Center. ACCW przejmując jego kompetencje, zajmie się oceną ryzyka i weryfikacją dostawców. Oprócz tego odpowiadać będzie za administrację kadrową, obsługę klienta, raportowanie i analitykę. Dzięki swoim rozmiarom przejmie także część zadań centrum Arval z Bratysławy.

“ACCW to ważny globalny projekt i inwestycja, którą Grupa BNP Paribas podjęła w Polsce. Centrum zarządza kluczowymi procesami dla podmiotów Arval w kilkunastu krajach. Cieszę się, że Polska staje się coraz częściej gospodarzem i siedzibą dla takich projektów. To potwierdza zarówno zaangażowanie Grupy w naszym kraju, jak i wysoką jakość oraz dostępność specjalistów i technologii na naszym rynku, które razem mogą wspierać wzrost i poprawę efektywności naszych działań. Jestem przekonany, że rozwój kompetencji w ACCW jeszcze bardziej poprawi wydajność usług świadczonych w ramach naszej Grupy, a także przygotuje nas na przyszłe wyzwania” – mówi Przemek Gdański, Prezes Zarządu Banku BNP Paribas i Territory Head dla wszystkich spółek Grupy BNP Paribas w Polsce.

Dalsze plany rozwojowe ACCW

W ramach Arval Competence Center Warsaw zatrudnienie znajduje obecnie 50 osób. W planach spółki znajduje się sukcesywne zwiększanie poziomu zatrudnienia tak, by sprostać dalszym planom rozwojowym grupy.

“W roku 2024 ACCW będzie realizować m.in. zdania administracyjne z obszaru HR w zakresie onboardingu i offboardingu pracowników dla krajów Centralnej i Południowej Europy oraz krajów nordyckich. To dowód zaufania do sprawności i profesjonalizmu naszych specjalistów oraz potwierdzenie wysokiej jakości usług, które oferujemy” – mówi Edyta Kacprzak, Dyrektor Generalna Arval Competence Center Warsaw.

Powstanie ACCW jest więc szansą rozwoju zawodowego dla finansistów, specjalistów od zarządzania ryzykiem, zamówień i zasobów ludzkich. Również z tego powodu warto śledzić dalszy rozwój ośrodka.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

580 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 80 zł do Biedronki za otwarcie i aktywowanie konta z kartą;
  • 200 zł – we wrześniu zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 200 zł – w październiku zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 5 przelewów o łącznej wartości min. 500 zł;
  • 100 zł – w listopadzie zapewnij min. 1000 zł wpływów, wykonaj min. 2 transakcje BLIK o dowolnej wartości.

(czytaj więcej)

580 zł

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część