zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Nawet 300 zł zwrotu od płatności Google Pay i Apple Pay z kartą kredytową Credit Agricole! (zakończone)

Nawet 300 zł zwrotu od płatności Google Pay i Apple Pay z kartą kredytową Credit Agricole! (zakończone)

17 mar 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zgarnij nawet 300 zł premii w formie zwrotu za korzystanie z płatności Google Pay i Apple Pay z kartą kredytową Credit Agricole!

Płatności Google Pay i Apple Pay!

płatności Google Pay

Kto może skorzystać?

Promocja skierowana jest do nowych klientów, którzy od co najmniej 2 lat od momentu rozpoczęcia promocji (01.03.2020) nie byli posiadaczami karty kredytowej Credit Agricole typu: Visa Gold/Mastercard Silver, Visa Gold/Mastercard Gold, Visa Standard/Mastercard Standard.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Najpóźniej do 10.04.2020 złóż wniosek poprzez promocyjną stronę o wyrobienie karty kredytowej Credit Agricole Visa Silver/Mastercard Silver lub Credit Agricole Visa Gold/Mastercard Gold;
  2. Składając wniosek zaakceptuj regulamin promocji;
  3. Zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną Google Pay lub Apple Pay i dodaj do niej wyrobioną kartę kredytową;
  4. Od tego momentu za płatności zbliżeniowe w sklepach lub punktach usługowych, wyposażonych w terminal do płatności, z wykorzystaniem aplikacji Google Pay lub Apple Pay otrzymasz 3% zwrotu od wartości zakupów. Maksymalny możłiwy zwrot w okresie promocji to 300 !

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 01.03.2020 do 10.04.2020.

Nagroda

Maksymalna premia w wysokości 300  podzielona jest na 4 okresy rozliczeniowe. W każdym z tych okresów możesz zgarnąć maksymalnie 75 zł zwrotu przekazane przez bank do końca miesiąca następującego po każdym z okresu rozliczeniowego:

  • I okres rozliczeniowy – od 1 marca 2020 roku do 30 czerwca 2020 roku;
  • II okres rozliczeniowy – od 1 lipca do 30 września 2020 roku;
  • III okres rozliczeniowy – od 1 października do 31 grudnia 2020 roku;
  • IV okres rozliczeniowy – od 1 stycznia do 31 marca 2021 roku.

Oczywiście, aby otrzymać premię po każdym z tym etapów nie rezygnuj wcześniej z promocyjnej karty kredytowej.

***

Ile kosztuje karta kredytowa Credit Agricole?

Opłaty różnią się w zależności od rodzaju wyrobionej karty. Najtańsza jest karta „srebrna”, za której wyrobienie nie zapłacimy nic. Jedyny koszt związany jest z jej późniejszym utrzymaniem i wynosi 7,90 zł miesięcznie. Możemy być jednak łatwo zwolnieni z tej opłaty wykonując transakcje kartą o wartości min. 700 w miesiącu.

Sytuacja wygląda nieco inaczej w przypadku karty „złotej”, ponieważ już samo jej wyrobienie to koszt 200 zł. Późniejsze roczne utrzymanie to taki sam koszty, którego można uniknąć wykonując co najmniej 3 płatności kartą na dowolną kwotę przed upłynięciem 3 miesięcy od zawarcia umowy. Aby Drugi rok okazał się darmowy należy wydać kartą 18 000 zł lub 12 000 zł – wówczas opłata roczna wyniesie 75 zł.

Jak korzystać z karty za darmo?

Jak w przypadku każdej karty kredytowej również w przypadku proponowanej przez Credit Agricole istnieje tzn. okres bezodsetkowy. Wystarczy pamiętać, aby spłacać zadłużenie powstałe na karcie przed upływem 54 dni, aby bank nie naliczył odsetek. 🙂

***

Sprawdź też ofertę darmowej karty kredytowej Citi Simplicity z premią 400 zł do wydania na zakupy w sieci sklepów Lidl!

zakupy w Lidlu

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)