zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Nawet 250 zł nagrody za Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska!

Nawet 250 zł nagrody za Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska!

11 maj 2019 1 komentarz ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Nawet 250 zł nagrody za konto osobiste Santander Banku Polska! Za założenie Konta Jakie Chcę i aktywność możesz zgarnąć 200 zł, a jeśli skorzystasz z kodu polecającego, to trafi do Ciebie kolejne 50 zł!

Nawet 250 zł nagrody za konto osobiste Santander Banku Polska!

250 zł nagrody za konto

Kto może skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja Konta Jakie Chcę z premią do 250 zł (jeśli skorzystasz z kodu polecającego) skierowana jest do nowych klientów banku. Warto zaznaczyć, że regulaminowo definicja nowego klienta różni się od akcji z premią 200 zł i programu poleceń, w którym do zdobycia jest kolejne 50 zł. Aby załapać się na promocję z główną premią nie można posiadać konta osobistego w Santander Banku Polska od co najmniej 11.05.2019, zaś aby ubiegać się o dodatkowe 50 zł  należy spełnić ten warunek od 01.05.2019.

Jak zgarnąć 250 zł nagrody za konto w SBP?

200 zł za założenie konta i aktywność:

 1. Do 31.05.2020 zaloguj się na dedykowanej stronie promocji i złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę. Pamiętaj, aby zaznaczyć wszystkie wymagane zgody marketingowe;
 2. Na zwarcie umowy o konto masz czas najpóźniej do 15.06.2020;
 3. Przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej Santander Banku Polska i w kolejnych 3 miesiącach (lipiec, sierpień i wrzesień) spełnij warunki aktywności polegające na:zasileniu konta kwotą co najmniej 1000 oraz wykonaniu przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Aby zgarnąć dodatkowe 50 zł w programie poleceń:

   1. wystarczy, że na etapie składania wniosku wpiszesz kod polecenia otrzymany od obecnego klienta. Również w tym wypadku należy zaznaczyć odpowiednie zgody;
   2. a po uruchomieniu konta do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta spełnij warunek aktywności polegający na zalogowaniu się chociaż raz  w aplikacji mobilnej banku oraz wykonaniu płatności bezgotówkowej lub BLIKiem na kwotę min. 300 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 11.05.2020 do 31.05.2020.

Nagroda

Informację o przyznaniu premii 200 zł otrzymasz najpóźniej do 15.10.2020 na adres mailowy podany podczas rejestracji w promocji. Do 20.10.2020 uzupełnij dane do przelewu nagrody. Sama premia zostanie przekazana do 30.10.2020 na wciąż aktywne konto promocyjne (nie rezygnuj z niego do tego czasu!).

***

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku Polska?

Otwarcie oraz utrzymanie Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska jest bezwarunkowo darmowe!

Utrzymanie karty bankomatowej może jednak kosztować co najmniej nawet 5 zł. Jeśli jednak wykonamy w miesiącu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy, to opłata wyniesie 3 zł.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

***

Zobacz też jak zgarnąć do 300 zł zwrot za rachunki korzystając z Konta Jakie Chcę Santander Banku Polska!

w puli nagród

***

Jeśli zainteresowała Cię ta promocja i przede wszystkim jeśli chcesz zarobić dodatkowe 250 zł do domowego budżetu, to nie zwlekaj i kliknij przycisk poniżej! Złożenie wniosku zajmie Ci dosłownie chwilę 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 1)

 • Kacper 11 maja 2020 0

  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron. Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy przynajmniej raz się zalogować do bankowości lub apki oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na co najmniej 300zł. (w tym przynajmniej jedna transakcja MUSI zostać wykonana BLIK-iem – to nowy wymóg). Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.