zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » 350 zł w puli nagród za założenie promocyjnego Konta Jakie Chcę Santander Banku!

350 zł w puli nagród za założenie promocyjnego Konta Jakie Chcę Santander Banku!

20 kwi 2020 3 komentarzy ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Teraz 350 zł w puli nagród za założenie promocyjnego Konta Jakie Chcę Santander Banku! 300 zł w formie zwrotów na opłacane rachunki oraz 50 zł premii za założenie konta z polecenia!

350 zł w puli nagród za założenie promocyjnego Konta Jakie Chcę Santander Banku

w puli nagród

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku, którzy nie posiadali konta osobistego Santander Banku Polska od 13.01.2019.

Jak zgarnąć do 300 zł zwrotu?

 1. Złóż wniosek o otwarcie Konta Jakie Chce;
 2. Dokonuj płatności za rachunki (woda, gaz, telefon, internet, czy prąd) z Konta Jakie Chcę, a otrzymasz 1% zwrotu od ich wartości – do 25 miesięcznie.
 3. W całym roku możesz zyskać maksymalnie 300 zł zwrotu.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Nagroda

Suma nagród w promocji wynosi 350 . 300 w formie comiesięcznych zwrotów max. 25 miesięcznie oraz 50 za założenie konta z polecenia. Kod polecenia musisz otrzymać od innego posiadacza Konta Jakie Chcę.

Warunkiem otrzymania nagród jest:

 • posiadanie wciąż aktywnego konta z kartą debetową;
 • posiadanie elektronicznego kanału kontaktu;
 • posiadanie usługi Santander online.
Lokata Moblina 2,5%

Dodatkowym profitem jest możliwość skorzystania z lokaty mobilnej ze stałym oprocentowaniem 2,5% w skali roku! Czas trwania lokaty to 4 miesiące, a maksymalna kwota depozytu to nawet 20 000 zł!

 • Z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko jeden raz.
 • Lokatę najłatwiej założyć poprzez aplikację Santander mobile.
 • Lokata nie jest odnawialna. Dostępna tylko dla klientów posiadających konto osobiste lub konto oszczędnościowe Santander.

50 premii za polecenie Konta

Skorzystaj też z programu poleceń i zgarnij 50 zł za polecenie Konta Jakie Chcę znajomemu.

 1. Wystarczy, że wygenerujesz specjalny kod polecenia w swojej bankowości elektronicznej, przekażesz go znajomemu, a on użyje go podczas zakładania swojego konta.
 2. Aby otrzymać 50 zł Twój znajomy musi zalogować się do Santander internet oraz wykonać transakcję kartą debetową albo kartą mobilną albo BLIKiem na kwotę min. 300 zł.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę Santander Banku?

Za prowadzenie Konta Jakie Chcę Santander nie pobierze żadnej miesięcznej opłaty bez znaczenia, czy z niego korzystasz, czy też nie.

Jeśli jednak chodzi o utrzymanie karty płatniczej, to Santander wprowadził tutaj ciekawe rozwiązanie. Mamy bowiem do wyboru dwie opłaty miesięczne: 3 zł i 5 zł. Przy pierwszym wariancie opłata jest stała i nie możemy być z niej zwolnieni bez względu na naszą aktywność. Drugi wariant zakłada miesięczną opłatę za kartę, jeśli nie spełnimy warunku aktywności polegającego na wykonaniu min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty, co nie powinno stanowić problemu jeśli faktycznie z konta oraz karty korzystamy.

Kolejną bezwarunkowo darmową usługą są przelewy natychmiastowe oraz wypłaty z bankomatów własnych (Santandera). Wypłaty z maszyn należących do innych banków będą darmowe dla osób, które nie skończyły 26 roku życia. Pozostali za taką operację zapłacą 5 zł prowizji.

 ***

Jeśli szukasz dobrego konta osobistego z łatwą premią, to koniecznie sprawdź trwającą promocję Konta 360° Millennium Banku z premią 200 zł w gotówce i 20 zł do wydania na Pyszne.pl!

160 zł premii

***

Mamy nadzieję, że wszystko jest jasne. Jeśli jesteś gotowy, to poświęć dosłownie chwilę na wypełnienie wniosku o konto klikając poniższy przycisk i zgarnij do 350 zł tytułowej premii 🙂

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty

Regulamin promocji 50 zł
Regulamin promocji 300 zł zwrotu
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (komentarzy: 3)

 • _kacper 5 lutego 2020 1

  Zapraszam do skorzystania z mojego kodu polecenia z aktualnej edycji programu poleceń: 1009890838
  Do zgarnięcia za to jest po 50 zł. dla każdej ze stron (niestety ale od tej edycji Bank obniżył premię). Musisz jedynie do końca miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonać płatności kartą na co najmniej 300zł. Kod jest aktualny, mam też wyrażone wszystkie zgody marketingowe potrzebne do udziału w programie.
  Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 • Rob 6 maja 2020 1

  Zachęcam do skorzystania z mojego kodu programu poleceń: 0060051839

 • Gosia 10 maja 2020 0

  czesc kochani 🙂

  Teraz do zarobienia jest po 50 zł. dla każdej ze stron.
  Z bankiem jestem zwiazana ponad 14 lat wiec masz pewność ze konto nie zostanie zamknięte. Znam bank na wylot..zarabiam na nim od lat. Mam powyrazane wszelkie zgody. Skorzystaj z mojego kodu..pomozmy sobie nawzajem w tych trudnych czasach.
  MÓJ AKTUALNY KOD: 1009995580