zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Motorola e22 o wartości 600 zł za kartę kredytową Citi Simplicity!

Motorola e22 o wartości 600 zł za kartę kredytową Citi Simplicity!

10 lut 2023 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Odbierz Motorolę e22 z 4 GB RAM i dyskiem 64 GB o wartości 600 zł w promocji karty kredytowej Citi Simplicity od Citi Handlowego!

Kto może skorzystać?

Minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej są niezmienne od dłuższego czasu. W przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto powinien wynosić min. 1200 zł netto, zaś staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto.

Pamiętaj, aby najpóźniej do 10 dni od złożenia wniosku o kartę przesłać bankowi dokumenty potwierdzające staż oraz osiągane dochody!

Nie zapominajmy, że większość promocji bankowych skierowana jest do  nowych klientów. I w tym przypadku nie jest inaczej. W promocji może wziąć udział osoba nieposiadająca co najmniej od 01.01.2021 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

Smartfon Motorola e22 do zdobycia w kilku prostych krokach!

Start
  • Najpóźniej do 31.05.2023 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając
    wszystkie zgody na kontakt marketingowe Citi Handlowego z tobą oraz akceptując regulamin promocji;
  • do 10 dni przekaż bankowi wspomniane wcześniej dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody, aby bank ocenił twoją zdolność kredytową;
Warunki
  • aktywuj kartę w aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej. Następnie najpóźniej do końca pierwszego miesiąca po miesiącu uruchomienia karty kredytowej co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • w każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy wydaj kartą przynajmniej 500 zł na dowolne zakupy. Korzystając z trwającego 56 dni okresu bezodsetkowego nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z płaceniem kartą Citi Simplicity.
Nagroda

W ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości potwierdzającej spełnienie warunków promocji.

Złóż wniosek

Jak spełnić warunki aktywności za darmo?

Wystarczy, że będziesz płacił kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujesz co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacaj kartę kredytową z podstawowego konta bankowego.

Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszty. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania puli 450 kart promocyjnych, ale nie dłużej niż do 31.05.2023.

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Simplicity?

Karta Citi Simplicity od banku Citi Handlowego zyskała na popularności nie tylko dzięki atrakcyjnym promocją, ale dzięki temu, że była darmowa. To znaczy, że można było ją wyrobić, skorzystać z promocji, a następnie wsadzić do portfela i zapomnieć.

To się jednak zmieniło. Dla klientów, którzy wyrobili kartę, lub to zrobią po 21.05.2020 miesięczny koszt utrzymania kredytówki wyniesie 12 zł. Jeśli jednak w ciągu miesiąca wydamy kartą min. 1000 zł, wówczas Citi nie pobierze od nas żadnej opłaty, a karta ponownie okaże się darmowa 🙂

Jeśli jednak założysz kartę kredytową w promocji i spełnisz warunki aktywności dla zdobycia premii, to przez pierwszy rok unikniesz opłaty, jeśli wykonasz miesięcznie transakcje o wartości jedynie 300 zł, a nie 1000 zł 🙂

RRSO 25,30%

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Citibank Simplicity. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 25,30% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 11 000 zł , całkowita kwota do zapłaty 12 403,36 zł, zmienne oprocentowanie nominalne 20,5% w skali roku, całkowity koszt kredytu 1 403,36 zł (w tym opłata roczna za wydanie karty płatniczej będącej Kartą główną i za obsługę karty kredytowej będącej Kartą główną 144 zł, odsetki 1 259,36 zł.), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 1 033,61 zł Kalkulacja została dokonana na dzień 30.12.2022 na reprezentatywnym przykładzie.

Złóż wniosek

Nie przegap

Komentarze (0)

Dla kogo?

Nowi klienci bez karty kredytowej w Citibanku od przynajmniej 01.01.2021.

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do wyczerpania puli 450 kart promocyjnych, ale nie dłużej niż do 31.05.2023.

Nagroda

Motorola e22 z 4 GB RAM i dyskiem 64 GB o wartości 600 zł.

Termin wypłaty nagrody

W ciągu 60 dni od otrzymania wiadomości potwierdzającej spełnienie warunków promocji.

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część