zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » Money Mania: Zgarnij 150 zł do eobuwie.pl i 650 zł zwrotu od mBank

Money Mania: Zgarnij 150 zł do eobuwie.pl i 650 zł zwrotu od mBank

22 maj 2017 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Właśnie ruszyła nowa Money Mania. W 13 edycji możesz zyskać 150 zł do eobuwie.pl oraz nawet 650 zł zwrotu za zakupy od mBanku. Wystarczy, że założysz eKonto Standard i wykonasz 5 transakcji kartą. Poznaj szczegóły tej promocji!

Money Mania 13

Money Mania 13 – sprawdź, co możesz zyskać

150 zł w bonie do sklepu eobuwie.pl oraz nawet 650 zł zwrotu za zakupy od mBank (w miesiącu możesz zyskać max. 130 zł moneybacku).

Kto może wziąć udział w promocji?

13 edycja Money Manii skierowana jest do osób, które nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 w mBanku po 1 stycznia 2016 roku.

Jak zgarnąć 150 zł do eobuwie.pl?

KROK 1
Do 31 marca 2018 roku zarejestruj się w promocji na specjalnie dedykowanej stronie (kliknij w zielony przycisk poniżej). Zaloguj się w Money Manii, lub załóż konto, jeśli jeszcze go nie masz. Następnie wypełnij wniosek online o eKonto Standard w mBanku oraz zaakceptuj bankowe zgody – bez tego nie zgarniesz bonu.

Kliknij tutaj i weź udział w Money Manii!
KROK 2
Zaczekaj na telefon od kuriera, który dostarczy ci umowę i zweryfikuje twoje dane na podstawie dokumentu tożsamości podanego we wniosku. Umowę musisz podpisać do 25 kwietnia 2018 roku.

KROK 3
Wniosek, który wyślesz będzie widoczny na koncie Money Manii po 48 godzinach, ponieważ bank musi go zweryfikować. 🙂

KROK 4
Aktywuj swoje konto zgodnie z instrukcją, którą otrzymasz wraz z umową.

KROK 5
Zaczekaj na kartę, która powinna dojść do ciebie w ciągu 10 dni. Kiedy już się pojawi aktywuj ją i nadaj jej PIN.

Krok 6
Do 30 czerwca 2018 roku wykonaj min. 5 transakcji na dowolną kwotę (chodzi o płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie).

Nagroda

O przyznaniu bonu (150 zł do eobuwie.pl) organizator promocji powiadomi uczestników w wiadomości mailowej wysłanej do 31 lipca 2018 roku, jednocześnie publikując unikalny numer bonu w koncie użytkownika po zalogowaniu się w serwisie Money Mania.

Bon może być zrealizowany w ciągu 2 miesięcy od dnia 31 lipca 2018 roku. Więcej o jego realizacji w Regulaminie sklepu.

Nawet 650 zł zwrotu za zakupy

Możesz zdobyć max. 130 zł w miesiącu, co przez 5 miesięcy trwania promocji daje 650 zł zwrotu.

Aby odebrać 4% zwrotu w każdym z 5 miesięcy:

  • zaloguj się do aplikacji mobilnej mBanku
  • zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł
  • zrób zakupy kartą (w tym Android PayTM) lub BLIKIEM za min. 250 zł

Za spełnienie powyższych warunków możesz liczyć na minimalny zwrot. Żeby faktycznie zdobyć 130 zł w każdym z 5 miesięcy musisz wydać około 3250 zł/miesiąc.

Więcej o promocji tutaj >>

Wypłata premii

Bank premiuje transakcje wykonane od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (i tak przez 5 pełnych miesięcy). Pieniądze pojawią się na Twoim koncie do końca kolejnego miesiąca.

Opłaty za eKonto Standard w mBanku

Otwierając konto w promocji otrzymasz dwuletnią gwarancję niezmienności cen za prowadzenie konta, kartę oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętaj jednak, aby samemu zapoznać się z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji.

Karta płatnicza

0 zł przez okres dwóch lat (opłata nie jest pobierana, jeśli w miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty – jeśli nie spełnisz tego warunku 4 zł/miesiąc).

Wypłaty z bankomatów

0 zł za wypłaty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy mniejszych kwotach bank pobierze prowizję – 1,30 zł).

Weź udział w promocji

Dokumenty

Regulamin promocji „Money Mania 13”
Regulamin promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”
Taryfa opłat i prowizji bankowych

Komentarze (0)