zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Odbierz nawet 650 zł zwrotu za zakupy

Odbierz nawet 650 zł zwrotu za zakupy

22 maj 2017 2 komentarzy ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

Ruszyła kolejna edycja promocji mBanku, w której za założenie eKonta możesz zyskać wysoką premię – nawet 650 zł moneybacku w ciągu 5 miesięcy! W dalszym ciągu dostajesz także gwarancję niezmienności opłat oraz zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę, a to wszystko przez dwa lata.

Zwrot do 650 zł za zakupy w mBanku

Co możesz zyskać?

* zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę promocyjną oraz dwuletnią gwarancję niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat

* 4% moneyback – nawet 650 zł zwrotu (nie więcej niż 130 zł zwrotu w danym miesiącu kalendarzowym, przez 5 kolejnych miesięcy)

Kto może skorzystać z promocji?

Osoby, które nie mają konta w mBanku oraz począwszy od 1 stycznia 2016 roku nie posiadały lub nie były współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 albo 1140 2017.

Czas trwania promocji

Do 31 marca 2018 roku możesz przystąpić do promocji.

Promocja obowiązuje do 31 marca 2020 roku – to ostatni dzień, w którym może obowiązywać gwarancja niezmienności wysokości opłat oraz warunków zwalniających z opłat.

Jak wziąć udział w promocji?

 • wypełnij wniosek o eKonto (z kartą lub bez)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 • we wniosku zaakceptuj oświadczenie, które wskazane jest w części „Oświadczenie”
 • zawrzyj umowę o konto indywidualne – nie może to być konto wspólne! (w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych zadzwoni do Ciebie kurier, aby umówić się na dostarczenie umowy, przygotuj dokument tożsamości podany we wniosku, podpisz umowę i oddaj ją kurierowi)
 • aktywuj konto zgodnie z instrukcją zawartą w pakiecie aktywacyjnym
 • jeśli zamówiłeś kartę do konta, bank prześle Ci ją na Twój adres w ciągu max. 10 dni (aktywuj kartę i nadaj jej pin)

Jak odebrać nawet 650 zł zwrotu?

W każdym z 5 miesięcy:

 • zaloguj się do aplikacji mobilnej banku min. jeden raz
 • zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł
 • zrób zakupy kartą lub BLIKIEM za 250 zł

Za spełnienie tych warunków możesz liczyć na minimalny zwrot. Żeby faktycznie zdobyć 130 zł w każdym z 5 miesięcy musisz wydać około 3250 zł/miesiąc.

Wypłata premii

Bank premiuje transakcje wykonane od pierwszego pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy (i tak przez 5 pełnych miesięcy). Pieniądze pojawią się na Twoim koncie do końca kolejnego miesiąca.

Przykład

Jeśli podpiszesz umowę w styczniu to zwrot otrzymasz za płatności w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu. Prawda, że proste? 😉

Opłaty za konto

Otwierając konto w promocji otrzymasz dwuletnią gwarancję niezmienności cen za prowadzenie konta, kartę oraz wypłaty z bankomatów. Pamiętaj jednak, aby samemu zapoznać się z aktualną Tabelą Opłat i Prowizji.

Opłaty za eKonto

Karta płatnicza

0 zł przez okres dwóch lat (opłata nie jest pobierana, jeśli w miesiącu wykonasz min. 5 płatności kartą na dowolne kwoty – jeśli nie spełnisz tego warunku 4 zł/miesiąc).

Wypłaty z bankomatów

0 zł za wypłaty min. 100 zł w bankomatach Euronet, BZ WBK i Planet Cash (przy mniejszych kwotach bank pobierze prowizję – 1,30 zł).


***

Sam widzisz, że skorzystanie z tej promocji jest bardzo proste. Wystarczy, że założysz eKonto w mBanku, a czeka na Ciebie nie tylko 4% moneyback (do 650 zł w ciągu 5 miesięcy!), ale i zyskasz zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę promocyjną oraz dwuletnią gwarancję niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat.

Nie czekaj i weź udział w promocji!
Pamiętaj, żeby dokładnie zapoznać się z regulaminem promocji oraz tabelą opłat i prowizji, które znajdują się poniżej. Powodzenia! ?

Dokumenty

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (komentarzy: 2)

 • Klient mBank 5 sierpnia 2017 0

  Ważną informacją jest to że zwrot za operację blikiem jest do 130zł czyli wydanie blikiem 3250 sprawi ze otrzymamy jedynie zwrot 5,2zł. Czego nie było w I edycji .

 • Tomi 9 maja 2018 0

  Chyba błędnie zinterpretowałeś zapis:
  „2. Premię wypłacamy w postaci zwrotu na rachunek eKonto promocyjne, w wysokości 4% wartości płatności kartą promocyjną i/lub w wysokości 4% wartości płatności BLIK, nie więcej jednak niż 130 zł w danym miesiącu kalendarzowym.”
  Tu nie chodzi o to, że max blikiem 130 pln, tylko, że w sumie za miesiąc można max 130 pln dostać zwrotu (po wydaniu 3250 kartą i/lub (jak widnieje w zapisie) blikiem.