zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Konta osobiste » mBank: nawet 300 zł zwrotu za zakupy! Zobacz, jakie to proste

mBank: nawet 300 zł zwrotu za zakupy! Zobacz, jakie to proste

12 kwi 2017 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Ewa Wieczorska
Ewa Wieczorska - redaktorka, która kocha pisać. Pracowała w kilku ogólnopolskich …
[email protected]

mBank ruszył właśnie z IV edycją akcji „Zyskuj z eKontem”, w której do zgarnięcia jest nawet 300 zł zwrotu za zakupy oraz premia dla poleconego w wysokości 50 zł. Musisz spełniać kilka prostych warunków, żeby przystąpić do akcji i pogrubić swój portfel o kilka dodatkowych stówek. 🙂

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Co możesz zyskać?

 • 300 zł zwrotu za zakupy w ciągu 6 miesięcy

Premia zostanie wypłacona w postaci zwrotu na rachunek eKonto promocyjne, w wysokości 2% wartości płatności kartą i 2% wartości płatności BLIK.

Będzie to maksymalnie 50 zł w danym miesiącu kalendarzowym, a łączna wartość premii w okresie 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych wyniesie maksymalnie 300 zł.

 • 50 zł premii dla polecanego

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto może zgarnąć 300 zł premii?

Nowy klient banku, który złoży promocyjny wniosek o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego eKonto z taryfą standard lub taryfą plus wraz z debetową kartą płatniczą do rachunku.

Nowy klient to osoba, która od 1 stycznia 2016 roku nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Oto w jaki sposób odbierzesz 300 złotych premii

 • dokonasz transakcji kartą lub BLIKIEM na kwotę min. 250 zł/miesiąc – oczywiście im więcej wydasz, tym większy cashback wróci na Twoje konto
 • wyżej wymienione transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (chodzi o zwrot towaru)
 • na Twoje eKonto wpłyną jednorazowe pieniądze w wysokości min. 1 tys. zł (nie może to być przelew z innego rachunku bankowego, którego jesteś posiadaczem!)
 • przynajmniej jeden raz w danym miesiącu kalendarzowym skorzystasz z aplikacji mobilnej mBanku (wystarczy, że się zalogujesz)

Na to musisz zwrócić szczególną uwagę

* jednorazowy wpływ na rachunek w wysokości min. 1 tys. zł nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji
* łączna wartość premii za płatność kartą lub BLIKIEM w okresie 6 miesięcy kalendarzowych, począwszy od drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym
zawarto umowę, wynosi maksymalnie 300 zł (50 zł raz w miesiącu)
* premia nie podlega opodatkowaniu

Warunki promocji

 • do promocji można przystąpić od 20 kwietnia 2017 roku do 31 maja 2017 roku wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ
 • we wniosku zaakceptować oświadczenie wskazane w części „Oświadczenia”
 • zawrzeć umowę o konto indywidualne
 • promocja trwa w okresie od 20 kwietnia 2017 do 31 stycznia 2018 roku
 • 31 stycznia 2018 roku to ostatni dzień, w którym może Ci zostać wypłacona premia

50 zł premii dla poleconego

Otrzymasz ją jeśli spełnisz te warunki:

Na wniosku o otwarcie eKonta promocyjnego podasz numer identyfikacyjny osoby biorącej udział w programie „PolecamBank”. W okresie 60 dni od daty zawarcia umowy dokonasz 5 transakcji bezgotówkowych przy użyciu karty promocyjnej.

Wyżej wymienione transakcje nie zostaną anulowane do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym je wykonałeś (chodzi o zwrot towaru).

Kiedy zostanie wypłacona premia 300 zł i premia dla poleconego 50 zł?

Pierwsza premia zostanie Ci naliczona po upływie pełnego miesiąca, licząc od tego, w którym przystąpiłeś do promocji, a wypłacona w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki promocji.

Przykład

Jeśli przystąpiłeś do promocji w połowie  kwietnia to już od początku maja będziesz dokonywać transakcji, które będą podstawą do naliczenia – pierwsze naliczenie premii nastąpi za maj, a wypłaty bank dokona w czerwcu. Masz prawo do naliczenia premii przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Premia dla poleconego zostanie wypłacona raz, w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki promocji.

mBank – opłaty za konto

Poniżej przedstawiamy podstawowe opłaty za konta. Pamiętaj o tym, by zapoznać się z aktualną Taryfą prowizji i opłat w mBanku.

mBank: eKonto z taryfą plus

0 zł za otwarcie konta
0 lub 5 zł – opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana, jeśli pojawi się na nim wpływ w wysokości min. 1 tys. zł/miesięcznie
0 zł
za przelew złotówkowy Elixir zlecany w bankowości internetowej i mobilnej
0 zł lub 4 zł za kartę płatniczą (opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz min. 5 płatności kartą)
0 zł za wypłaty min. 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce (1,30 przy wypłatach mniejszych kwot)

mBank: eKonto z taryfą standard

0 zł za otwarcie konta
0 zł za prowadzenie konta, bez żadnych warunków do spełnienia
0 zł za przelew złotówkowy Elixir zlecany w bankowości internetowej i mobilnej
0 zł lub 4 zł za kartę płatniczą (opłata nie jest pobierana jeśli miesięcznie wykonasz min. 5 płatności kartą)
0 zł za wypłaty min. 100 zł w bankomatach Euronetu, BZ WBK i Planet Cash (przy mniejszych kwotach będzie pobrana prowizja 1,30 zł)

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
***

Sam widzisz, w jaki prosty sposób możesz zdobyć dodatkowe 300 zł zwrotu za zakupy oraz 50 zł premii dla poleconego. Wystarczy kilka kroków, a Twój portfel stanie się grubszy. 🙂

Sprawdź sam dokumenty, które dotyczą tej promocji

Regulamin promocji „Zyskuj z eKontem – IV edycja”
Taryfa Prowizji i Opłat

Komentarze (0)