zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Konkurs Gwiazdy Bankowości. Bank BNP Paribas trzykrotnie wyróżniony

Konkurs Gwiazdy Bankowości. Bank BNP Paribas trzykrotnie wyróżniony

18 czerwca 2024 (Aktualizacja 18.06.2024) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Zakończyła się jubileuszowa gala 10. edycji konkursu Gwiazdy Bankowości. W wydarzeniu organizowanym przez Dziennik Gazetę Prawną Bank BNP Paribas otrzymał trzy wyróżnienia.

Gwiazdy Bankowości

Gwiazdy Bankowości to konkurs, który od 2015 roku jest organizowany przez Dziennik Gazetę Prawną. Wydarzenie wyróżnia fakt, że jego kapituła funkcjonuje w praktycznie niezmienionym składzie. Dzięki temu wyniki każdej kolejnej edycji mogą być stałym punktem odniesienia w ocenie działań podejmowanych przez banki. Tegoroczny konkurs był dziesiątą edycją tego wydarzenia.

Wyróżnienia dla Banku BNP Paribas

W kategorii głównej konkursu Gwiazdy Bankowości, Bank BNP Paribas zajął wysokie, trzecie miejsce. To poprawa o jedną pozycję w stosunku do wyników z zeszłego roku. Wpływ na ten rezultat miały dobre wyniki w innych kategoriach konkursu. Bank BNP Paribas zwyciężył w kategorii Gwiazda ESG. Potwierdził tym samym pozycję lidera zrównoważonej bankowości. Zajął także drugie miejsce w kategorii Gwiazda Technologii i Innowacji. Jury doceniło w ten sposób liczne innowacyjne produkty, usługi i rozwiązania, które bank wprowadza w celu poprawy jakości obsługi i funkcjonowania organizacji.

„Nagrody zdobyte w konkursie potwierdzają, że obraliśmy odpowiednią strategię i umiejętnie ją realizujemy. Prowadzenie biznesu w sposób zrównoważony i społecznie odpowiedzialny, z uwzględnieniem kwestii istotnych społecznie oraz z troską o planetę, jest wpisane w naszą tożsamość. Wierzymy, że jedyna właściwa decyzja, to wspieranie tych wartości, mających kluczowy wpływ na dobrą przyszłość następnych pokoleń. Jesteśmy przy tym bankiem nowoczesnym, który nie boi się innowacji i nowych technologii i do tego samego zachęcamy Klientów. W trwającej rewolucji technologicznej dostrzegamy bowiem szansę na rozwój nasz, sektora bankowego i całej gospodarki” – podsumowuje Izabela Tworzydło, dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w Banku BNP Paribas.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Konto Otwarte na Ciebie
Konto Otwarte na Ciebie
Premia

490 zł

Karencja

Klienci, którzy nie korzystali z promocji Konta Otwartego na Ciebie przez ostanie 12 miesięcy.

12 miesięcy

Warunki
  • 90 zł za otwarcie konta z kartą i aktywowanie go;
  • 200 zł wydanie min. 250 zł kartą, zapewnienie min. 1000 zł wpływów oraz zakupu min. 300 jednostek obcej waluty poprzez platformę FX Pl@net ;
  • 200 zł wydanie min. 250 zł kartą, zapewnienie min. 1000 zł wpływów oraz zakupu min. 300 jednostek obcej waluty poprzez platformę FX Pl@net

(czytaj więcej)

490 zł

Poziom trudności

Łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część