zgarnijpremie.pl » Wiadomości » Kolejne webinarium Banku City Handlowy. Tematem finansowanie i leczenie poważnych zachorowań za granicą

Kolejne webinarium Banku City Handlowy. Tematem finansowanie i leczenie poważnych zachorowań za granicą

14 maj 2024 Komentarze ok. 1 minuta czytania Oceń!
Oceń:
Maciej Korneluk
Humanista z serca, ekonomista z rozsądku. Pasję do promocji bankowych i ich …
[email protected]

Szansa na wyleczenie poważnej choroby często powiązana jest z zagranicznymi placówkami medycznymi. Wiedzę na temat rozwiązań rynkowych dotyczących możliwości leczenia poważnych zachorowań poza Polską przekażą eksperci Banku City Handlowy.

Termin i zapisy na webinarium

Wydarzenie pt. „Finansowanie i leczenie poważnych zachorowań za granicą” odbędzie się w formie webinaru 22 maja 2024 roku o godzinie 20:15. Zapisów można dokonywać na stronie Banku City Handlowy, wypełniając formularz rejestracyjny. W dniu wydarzenia każdy z zarejestrowanych uczestników otrzyma na podany przez siebie adres mailowy link, za pośrednictwem którego połączy się z webinarem.

Finansowanie i leczenie poważnych zachorowań za granicą

W czasie trwania wydarzenia zaproszeni eksperci poruszą szereg zagadnień związanych z leczeniem poważnych zachorowań za granicą. Na początku zostaną przedstawione informacje dotyczące kosztów, dostępności i organizacji tego typu działań. Następnie pokazane zostaną korzyści posiadania możliwości zagranicznego leczenia poważnych chorób. Szczegółowo zostanie omówiony również sam proces — od zgłoszenia do zakończenia procesu leczenia. Eksperci przedstawią również tematyczne rozwiązania ubezpieczeniowe dostępne w Banku City Handlowy.


Czytaj więcej

Komentarze (0)

Karta kredytowa Citi Simplicity
Karta kredytowa Citi Simplicity
Premia

900 zł

Karencja

W promocji może wziąć udział osoba nieposiadająca co najmniej od 01.04.2023 w Citibanku żadnej głównej karty kredytowej.

od 01.04.2023

Warunki
  • Najpóźniej do 10.03.2024 przystąp do programu Bezcenne Chwile;
  • również do 10.03.2024 wykonaj min. 5 płatności kartą na łącznie min. 100 zł. Otrzymasz 24 000 pkt. o wartości 300 zł do Allegro.
  • W każdym miesiącu od kwietnia do września (6 miesięcy) wykonaj min. 5 płatności kartą na łącznie min. 100 zł;
    za każdy miesiąc otrzymasz Kartę podarunkową o wartości 100 zł do Allegro.

(szczegóły)

900 zł do Allegro

Poziom trudności

Bardzo łatwy

Złóż wniosek
Przeczytaj poniżej dalszą część