Klub Partnerów SGH (Szkoła Główna Handlowa) w Warszawie funkcjonuje od 1998 roku. Jego rolą jest wzmocnienie pozycji uczelni, jako lidera w edukacji ekonomii i zarządzania. Obecność w nim Alior Banku jest dowodem na zacieśnianie współpracy instytucji finansowej ze środowiskiem akademickim, która realizowana jest od lat. Bank uznaje to także za jeden ze sposobów na realizację swojej najnowszej strategii.
„Początki współpracy SGH i Alior Banku sięgają 2016 roku, kiedy to bank objął mecenatem uroczysty Zjazd Absolwentów organizowany w ramach jubileuszu 110-lecia uczelni. W ostatnich latach uczestniczyliśmy również w targach pracy czy licznych projektach studenckich, dzięki czemu pozyskaliśmy wiele utalentowanych, kreatywnych i ambitnych osób. A tacy właśnie współpracownicy są nam niezbędni i dlatego z dumą dołączamy do Klubu Partnerów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Oferujemy studentom i absolwentom udział w licznych inspirujących projektach, w tym tych wynikających z naszej nowej strategii, której hasłem przewodnim jest: Alior Bank. Albo nic. Nasza ambicja to stworzenie najlepszego miejsca pracy, a w ramach tej strategii mamy konkretną wizję i pomysły, jak zrealizować ten cel” – mówi Piotr Żabski, prezes zarządu Alior Banku.
Również przedstawiciele uczelni podkreślają wagę tej współpracy. W jej ramach społeczność studencka zyska dostęp do cennej, praktycznej wiedzy na temat nowoczesnej bankowości oraz innowacji finansowych. Sami studenci mogą także pomóc w rozwoju bankowych projektów.
„Współpraca z Alior Bankiem wzbogaci naszą ofertę edukacyjną o praktyczne aspekty nowoczesnej bankowości, co pozwoli naszym studentom lepiej przygotować się do wyzwań rynku pracy. Cenimy kreatywność i innowacyjność, dlatego cieszymy się na tę współpracę. Jestem przekonany, że studenci SGH wniosą świeże pomysły i energię do projektów realizowanych przez bank” – powiedział Piotr Wachowiak, rektor SGH.
240 zł
Osoby nieposiadające konta osobistego Alior Banku, walutowego, Karty Kibica od przynajmniej 3 lat.
3 lata
240 zł zwrotu za płatności mobilne w formie zwrotu po 20 zł przez 12 miesięcy.
240 zł
Łatwy