zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Karta kredytowa PKO BP powróciła w promocji z premią 300 zł!

Karta kredytowa PKO BP powróciła w promocji z premią 300 zł!

15 czea 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Karta kredytowa PKO BP Mastercard Platinum dostępna teraz w promocji z premią 300 zł. Wystarczy zarejestrować kartę w programie Bezcenne Chwile i zgarnąć 20 000 pkt. o wartości 300 zł na zakupy!

Karta kredytowa PKO BP z premią 300 zł

Karta kredytowa PKO BP

Dla kogo jest ta promocja?

Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku pod warunkiem, że ich na to stać 🙂 Dlaczego? Ponieważ karta Mastercard Platinum, która bierze udział w akcji należy do tzw. kart premium. Aby bank zaakceptował nasz wniosek o wydanie karty kredytowej i przyznał nam limit kredytowy musimy wykazać się solidnymi zarobkami.

Jak zdobyć tytułowe 300 zł premii?

Jeśli nasze zarobki pozwalają nam na ubieganie się o ten rodzaj karty to najpóźniej do 01.08.2020 musimy o nią zawnioskować poprzez stronę banku oraz zarejestrować ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Do końca kolejnego miesiąca (30.09.2020)powinniśmy spełnić warunek aktywności polegający na wydaniu kartą min. 300 zł (w sumie). Zważywszy na rangę karty, jest to bardzo mała kwota.

Po spełnieniu warunku aktywności do 25-go dnia kolejnego miesiąca nasze konto w programie Bezcenne Chwile zostanie zasilone 20 000 pkt. o wartości 300 zł.

Nagroda

Nagrodą w promocji jest 20 000 pkt. w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 300 zł. Na naszym koncie dostępne będą przez 6 miesięcy od ich otrzymania.

Punkty możesz wydać na dowolne produkty i usługi dostępne w programie:

  • Vouchery na zakupy u Partnerów;
  • Bilety do kina;
  • Nagrody rzeczowe np.: akcesoria domowe, narzędzia, stylowe dodatki, multimedia;
  • Doładowania telefonów komórkowych;
  • Akcje charytatywne.

Ile kosztuje Karta Kredytowa PKO BP Mastercard Platinum?

Karta Mastercard Platinum w ofercie PKO BP jest produktem prestiżowym, zatem jej posiadanie obciążone jest pewnymi kosztami. W przypadku tej karty opłata pobierana na koniec roku, a jej wysokość uzależniona jest o naszej aktywności.

Może się okazać, że za platynową kredytówkę od PKO BP nie zapłacimy żadnej opłaty, ale wcześniej musimy wykazać się miesięcznym obrotem na poziomie min. 5 000 zł. Jeśli suma transakcji wyniesie min. 2 500 zł, to roczna opłata wyniesie 125 zł. Jeśli jednak o karcie zapomnimy i nie uda nam się wypracować żadnego z powyższych poziomów transakcji, to opłata za posiadania prestiżowego plastiku wyniesie 250 .

***

Zgarnij więcej w promocji Konta Jakże Osobistego Alior Banku z premią nawet 300 zł!

premia za założenie

Dokumenty

Regulamin promocji

Komentarze (0)