zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Karta kredytowa Citi Simplicity – sam wybierz premię!

Karta kredytowa Citi Simplicity - sam wybierz premię!

26 sie 2020 Komentarze ok. 4 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Karta kredytowa Citi Simplicity jest bez wątpienia najpopularniejszą „kredytówką” oferowaną w Polsce. Dodatkowo dzięki trwającym promocjom, to Ty sam możesz sobie wybrać premię!

Karta kredytowa Citi Simplicity

karta kredytowa citi simplicity

Kto może wyrobić kartę kredytową i skorzystać z jednej z promocji karty Citi Simplicity?

Jeden warunek, jak należy spełnić jest wspólny dla każdej promocji karty kredytowej. Musimy posiadać zdolność kredytową! Na etapie składania wniosku o wyrobienie karty deklarujemy nasze przychody, a następnie potwierdzamy je przesyłając bankowi odpowiednie dokumenty potwierdzające naszą zdolność.

Jeśli zastanawiasz się, do czego może być potrzebna karta kredytowa i czym się różni od karty debetowej to sprawdź nasz poradnik – Karta kredytowa, a debetowa. Czym się różnią i która jest najlepsza?

W przypadku Citibanku warunkiem otrzymania pozytywnej oceny zdolności kredytowej i tym samym zgody na wydanie karty kredytowej jest:

w przypadku klientów indywidualnych miesięczny dochód netto min. 1200 zł netto, a staż w obecnej firmie min. 3 miesiące. W przypadku firmy musisz prowadzić działalność gospodarczą min. 2 lata oraz generować dochód netto – min. 2500  netto miesięcznie.

Dodatkowym warunkiem uczestnictwa w promocji jest status nowego klienta. Co to oznacza? Według regulaminu akcji są to klienci, którzy nie posiadali karty kredytowej Citi Simplicity:

 • od co najmniej 01.07.2018 (w przypadku promocji z telefonem LG)
 • lub 01.01.2018 (w przypadku promocji z voucherem 200 zł do Allegro oraz 200 zł do Lidla).

Smartfon LG K30 Dual Sim o wartości 599 zł

Bezprzewodowe słuchawki

 1. Najpóźniej do 24.11.2020 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity;
 2. do 10 dni przekaż bankowi wymagane dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody;
 3. najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę i jej aktywowaniu co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 4. Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji tą kartą o łącznej wartości min1500 zł. Może to być jedna duża transakcja lub kilka mniejszych.

Bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco W31 o wartości ok 400 zł trafi do Ciebie najpóźniej 60 dni o momentu otrzymania wiadomości potwierdzającej spełnienie warunków aktywności.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Smartfon LG K30 Dual Sim o wartości 599 zł

smartfon

 1. Najpóźniej do 18.09.2020 złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity;
 2. w ciągu kolejnych 10 dni przekaż bankowi dokumenty potwierdzające osiągane przez Ciebie dochody;
 3. najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy o kartę i jej aktywowaniu co najmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji mobilnej Citi Mobile;
 4. Do końca 3 miesiąca od zawarcia umowy o kartę spełnij warunek aktywności polegający na dokonaniu transakcji tą kartą o łącznej wartości min. 1500 zł. Może to być jedna duża transakcja lub kilka mniejszych.

Smartofn trafi do Ciebie najpóźniej do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym warunki promocji zostały spełnione.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Do 720 zł na paliwo na stacjach BP

darmowa karta kredytowa

 1. Wyrób sobie kartę kredytową Citibank-BP i w każdym z 36 miesięcy spełnij warunek aktywności polegający na:
 2. wydaniu kartą min500 zł, z czego min. 250 zł za zakupy na stacjach paliw BP (wyłącznie na terenie Polski).

Za każdy miesiąc spełnienia warunków aktywności dostaniesz 20 zł zwrotu do wydania na stacjach paliw BP. Zwroty można sumować z zastrzeżeniem, że należy je wykorzystać najpóźniej po 13 miesiącach od odebrania.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Voucher 200 zł do wydania w Lidlu

Voucher do Lidla

 1. Najpóźniej do 31.08.2020 złóż wniosek o wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity. Następnie przed upływem 10 dni od złożenia wniosku prześlij „Dokument Dochodowy” (pełną listę znajdziesz w Regulaminie).
 2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zaloguj się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 3. W ramach aktywnego korzystania z karty do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarliśmy umowę wykonaj transakcje kartą o łącznej wartości min. 2000 zł. Możesz wydawać kilka mniejszych kwot, tak aby uzbierała się wymagana pula.

Voucher 200 zł na zakupy w Lidlu otrzymasz w postaci Karty Prezentowej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki promocji.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 

Jak łatwo spełnić warunki aktywności?

Wystarczy, że będziemy płacili kartą za codzienne zakupy, czy tankowanie auta, które i tak wykonujemy co miesiąc. Następnie korzystając z okresu bezodestkowego (w Citi jest to 56 dni) spłacamy kartę kredytową z podstawowego konta bankowego. Podczas tego okresu nie są naliczane żadne dodatkowe koszta. Spłacamy tyle ile wydaliśmy!

Zobacz też nasz Ranking kart kredytowych – październik 2020.

Dokumenty

Regulamin promocji Smartfon LG K30 Dual Sim
Regulamin promocji słuchawki OPPO
Regulamin promocji 200 zł do Allegro
Regulamin promocji 200 zł do Lidla
Tabela opłat i prowizji
Tabela opłat i prowizji II

Komentarze (0)