zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Zakończone » Do 10 darmowych wysyłek InPost w promocji CitiKonta!

Do 10 darmowych wysyłek InPost w promocji CitiKonta!

20 listopada 2019 (Aktualizacja 29.08.2023) Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Zakończone

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Do 10 darmowych wysyłek InPost za wypróbowanie zupełnie darmowego CitiKonta Citibanku wraz darmową kartą wielowalutową do konta!

Do 10 darmowych wysyłek InPost!

10 darmowych wysyłek

Nowa promocja CitiKonta tylko dla nowych klientów

Promocja skierowana jest wyłącznie do nowych klientów, którzy od co najmniej  01.01.2020 nie posiadali ani nie współposiadali żadnego konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku. Posiadanie popularnej karty kredytowej Citi Simplicity nie wyklucza z udziału w akcji promocyjnej.

Jak zgarnąć do 10 darmowych przesyłek InPost ?

Najpóźniej do 31.01.2021 wyślij wniosek o otwarcie CitiKonta, a następnie podpisz umowę o prowadzenie rachunku i aktywuj konto.

Następnie w każdym z kolejnych miesięcy zaloguj się do aplikacji mobilnej i wykonaj przynajmniej 1 płatność o wartości co najmniej 100 zł za pomocą usługi Google Pay lub Apple Pay:

  • do końca 1 miesiąca po podpisaniu umowy lub do końca miesiąca zawarcia umowy – 4 kody
  • do końca 2 miesiąca od miesiąca podpisania umowy – 3 kody
  • do końca 3 miesiąca od miesiąca podpisania umowy – 3 kody

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocyjna oferta nowego CitiKonta trwa do 21.01.2021, ale może skończyć się wcześniej, ponieważ obowiązuje limit 2000 uczestników!

Kiedy będzie nagroda?

Poszczególne partie kodów otrzymasz do 10. dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków aktywności. Znajdziesz je w zakładce „Korzyści i produkty” w bankowości internetowej Citibanku. Kody możesz wykorzystać najpóźniej do 30.10.2021 na dowolne wysyłki zamawiane za pośrednictwem SzybkieNadania.pl.

Pamiętaj, że warunkiem odebrania premii jest posiadanie wciąż aktywnego konta otwartego w promocji. Nie możesz zatem wypowiadać umowy o prowadzenie rachunku aż do odebrania ostatniej części premii.

***

Ile kosztuje CitiKonto Citibanku?

Otwarcie i utrzymanie rachunku osobistego Citi jest bezwarunkowo darmowe. Co więcej posiadanie karty debetowej do konta również nie podlega żadnym miesięcznym opłatom!

Korzystanie z bankomatów należących do Citi jest oczywiście darmowe. Korzystanie z urządzeń konkurencji obejdzie się bez opłaty za 4 pierwsze transakcje w miesiącu. Każda kolejna operacja to koszt 8 zł prowizji.

Miłym dodatkiem jest możliwość wykonania 3 darmowych przelewów natychmiastowych (Express Elixir) przez internet w miesiącu. Każda kolejna operacja tego typu to koszt 5 zł.

Citi Global Wallet

Citibank kusi nie tylko darmowym kontem osobistym z również darmową kartą debetową, ale zachęca dodatkowymi funkcjami. Dla osób często podróżujących ciekawą opcją będzie usługa Citi Global Wallet. Dzięki niej unikniesz kosztów przewalutowania płacąc w internecie oraz stacjonarnie w obcych walutach. Jak to działa? Wystarczy, że otworzysz (za darmo) dodatkowy rachunek w interesującej Cię walucie (EUR, GBP, CHF, etc.) i zapłacisz kartą do konta. Podczas transakcji karta sama rozpozna walutę i pobierze środki z właściwego rachunku.

Jeśli podoba Ci się CitiKonto oraz jego możliwości, ale wolisz inną premię, to sprawdź promocję z premią do 150 zł za wypróbowanie tego rewolucyjnego konta!

Darmowe CitiKonto

Dokumenty

Regulamin Promocji
Tabela opłat i prowizji

Komentarze (0)