zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Darmowe konto osobiste BNP Paribas teraz w promocji z premią nawet 300 zł!

Darmowe konto osobiste BNP Paribas teraz w promocji z premią nawet 300 zł!

27 lip 2019 Komentarze ok. 2 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Darmowe konto osobiste BNP Paribas dostępne w promocji z premią nawet 300 zł za aktywne korzystanie z rachunku!

Darmowe konto osobiste BNP Paribas w promocji!

Darmowe konto osobiste BNP

Kto może skorzystać z promocji?

Tradycyjnie, jak większość promocji kont osobistych BNP Paribas, również ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku. Zatem będziemy mogli z niej skorzystać, jeśli nie posiadaliśmy, lub współposiadaliśmy rachunku osobistego w BNP Paribas od co najmniej 12 miesięcy do momentu złożenia wniosku o konto w promocji.

Jak zdobyć aż 300 zł premii od BNP Paribas?

Złóż wniosek o otwarcie konta osobistego BNP Paribas wraz z kartą debetową oraz dostępem do bankowości online najpóźniej do 09.08.2020. Wypełniając formularz wyraź wszystkie zgody marketingowe. Podpisz umowę o prowadzenie konta oraz nadaj numer PIN do karty nie później niż 24.08.2020.

W kolejnych miesiącach spełniaj następujące warunki aktywności, a by zdobyć sumę 300 zł premii:

  • 50 zł do Biedronki za wykonanie w sierpniu min. 5 transakcji BLIK POS albo BLIK Internet;
  • 100 zł w gotówce za wykonanie we wrześniu za 2 transakcje Apple Pay albo Google Pay, min. 5 transakcji BLIK POS albo BLIK Internet oraz zapewnienie wpływów na konto na łączną kwotę min. 500 ;
  • 100 zł w gotówce, jeśli w październiku powtórzysz tę samą aktywność, co we wrześniu;
  • kolejne 50 zł do Biedronki otrzymasz, jeśli od listopada do grudnia nie zrezygnujesz z konta i w dowolny sposób z niego skorzystasz.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!
 
Wskazówka!
Nie wiesz, jak spełnić warunek aktywności polegający na zapewnieniu wpływów na konto? Wystarczy, że założysz kilka kont i dzięki nim wykonasz potrzebne operacje. W ten sposób zarabiasz nawet kilkaset złotych miesięcznie, a w skali roku nawet kilka tysięcy!

Czas trwania promocji

Promocja potrwa do 09.08.2020 lub zostanie zakończona wcześniej, jeśli zostanie otwarte 3000 promocyjnych kont.

Nagroda

Maksymalna nagroda o wartości 300 zł podzielona jest na 4 części. 2 x po 50 zł w formie e-kodu do Biedronki otrzymamy we wrześniu oraz styczniu. 2 x po 100 zł w gotówce za spełnienie warunków aktywności możemy otrzymać odpowiednio w październiku oraz listopadzie.

Potwierdzenie spełnienia wymaganych warunków aktywności dla przyznania kolejnych części premii otrzymasz wiadomością e-mail na adres podany podczas rejestracji w promocji. Terminy kolejnych wiadomości to: 21.09, 23.10, 24.11 i 26.01.2021.

***

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Samo prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe. Ewentualnej opłacie wynoszącej
3 zł miesięcznie podlegać może utrzymanie karty debetowej „Otwartej na Dzisiaj”. Jeśli jednak wykonasz co najmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę, wówczas będziesz zwolniony z tej opłaty.

Wypłaty z bankomatów BNP oraz Planet Cash są darmowe, za operacje przy użyciu innych maszyn przyjdzie Ci zapłacić 5 zł prowizji.

Ze wszystkich powyższych opłat zwolnione są bezwarunkowo osoby do 26 roku życia.

***

Wciąż mało nagród? Sprawdź aktualną promocję karty kredytowej Citi Simplicity z premią 200 zł do wydania na dowolne zakupy na Allegro!

Voucher do Allegro

***

Chcesz zgarnąć premię nawet 300 zł z darmowym kontem osobistym i wiesz już jak? Nie czekaj więc i złóż wniosek klikając poniżej.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Dokumenty:

Regulamin promocji
Tabela Opłat i Prowizji

Komentarze (0)