zgarnijpremie.pl » Promocje finansowe » Darmowa karta Twisto dostępna wirtualnie z bonusem 20 zł!

Darmowa karta Twisto dostępna wirtualnie z bonusem 20 zł!

22 wrz 2020 Komentarze ok. 3 minut czytania Oceń!
Oceń:
Wojciech Wojtczak
Wojciech Wojtczak – redaktor portalu Zgarnijpremie.pl. Absolwent Dolnośląskiej Szkoły …
[email protected]

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Darmowa karta Twisto dostępna ponownie w wersji wirtualnej z premią 20 zł za samo założenie karty oraz jedną dowolną transakcję!

Darmowa karta Twisto w wirtualnej wersji!

Darmowa karta Twisto

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Kto może skorzystać?

Aby skorzystać z promocji musisz być osobą pełnoletnią posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, być konsumentem w rozumieniu polskiego prawa oraz zawrzeć umowę z Twisto. Dodatkowo, jeśli jesteś zupełnie nowym klientem Twisto, to otrzymasz możliwość przetestowania przez 3 miesiące całkowicie za darmo płatnej wersji Twisto Space!

Jak skorzystać z promocji i zdobyć 20 zł od Twisto?

  1. Załóż konto w Twisto wraz z kartą fizyczną lub wirtualną poprzez stronę promocyjną. Rejestracji możesz dokonać na komputerze lub poprzez aplikację na smartfonie;
  2. Na etapie zakładania konta, lub później zaakceptuj regulamin akcji oraz wyraź zgody marketingowe;
  3. Dokonaj przelewu weryfikacyjnego ze swojego podstawowego konta bankowego na kwotę 1 zł (właścicielem konta bankowego musisz być Ty, w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie odrzucona);
  4. Jeśli wybierzemy opcję z fizyczną kartą Twisto, to w ciągu kilku dni powinna trafić do Ciebie za pośrednictwem poczty;
  5. Następnie spełnij warunek aktywności polegający na wykonaniu co najmniej 1 transakcji na jakąkolwiek kwotę.

Złóż wniosek i weź udział w promocji!

Czas trwania promocji

Promocja trwa do osiągnięcia limitu 5000 uczestników.

Kiedy otrzymasz premię?

Premia 20 zł zostanie przekazana na Twoje konto Twisto zaraz po spełnieniu ostatniego warunku aktywności. Możesz je wydać na kolejne zakupy lub na spłatę powstałego już zadłużenia na koncie.

Czym jest Twisto i jak działa?

Wielowalutowa karta płatnicza Twisto działa podobnie do karty kredytowej. Możemy nią płacić fizycznie w sklepach, jak i podczas zakupów online. Jej podstawowym minusem jest brak możliwości wypłacania gotówki z bankomatów. Natomiast dużą zaletą karty jest możliwość dokonywania transakcji walutowych korzystając z przelicznika kursów walut MasterCard. Mamy zatem tutaj do czynienia z kartą kredytową i wielowalutową w jednym!

Twisto to fintech rodem z Czech, ale spółka jest też zarejestrowana w naszym kraju i podlega polskiemu prawu. Utrzymywanie konta oraz wielowalutowej karty wydawanej do niego przypomina zasady funkcjonowania słynnego Revoluta.

Zaletą tej darmowej aplikacji płatniczej jest linia debetowa o zakresie od 300 zł do nawet 10 000 zł. Dzięki temu narzędziu oraz karcie możesz płacić w sklepach stacjonarnych oraz internetowych na całym świecie!

Zakładając konto wnioskujesz o przyznanie limitu debetowego (max. 10 000 zł). Realizując transakcje limit ten ulega odpowiedniemu pomniejszeniu. Po zakończeniu miesiąca otrzymasz zestawienie transakcji. Aby nie zapłacić odsetek zobowiązanie należy spłacić do 15-go dnia kolejnego miesiąca po miesiącu, których dotyczy wyciąg. Jeśli nie jesteś w stanie tego zrobić możesz odroczyć spłatę 90% zadłużenia na kolejny miesiąc, co będzie Cię dodatkowo kosztowało ok 4,5% wartości zadłużenia.

Warto pamiętać, że spłaty należy dokonać na dokładną kwotę widniejącą na koncie. Nie można zobowiązania nadpłacić. Przelew z inną kwotą niż wskazana przez Twisto zostanie po prostu odrzucony.

Ile kosztuje korzystanie z Twisto?

Do niedawna utrzymanie karty Twisto było całkowicie darmowe. Niestety to się zmienia i ewentualne koszty posiadania Twisto uzależnione są od pakietu, na który się zdecydujemy.

Plan Online faktycznie jest darmowy, ale posiada pewne ograniczenia. Nie otrzymamy w nim fizycznej karty Twisto, a jedynie wersję wirtualną. Wobec tego skorzystamy z niej jedynie podczas zakupów online. Nie skorzystamy również z usługi Twisto Split oraz Google Pay/Apple Pay.

Plan Space posiada wszystkie dostępne funkcje, ale jego wybór to miesięczny koszt 9,99 zł. Zupełnie nowi klienci dostaną jednak możliwość przetestowania tego planu przez 3 miesiące za darmo. Po tym czasie warto się zdecydować, na którąś z wersji, ponieważ Twisto domyślnie wybierze plan Space.

Cennik planów Twisto

Funkcja Twisto Split

Od niedawna Twisto udostępniło funkcję pozwalającą podzielenie rachunku z innymi użytkownikami – Split. Funkcja ta dostępna jest z poziomu aplikacji. Kiedy na koncie widoczne będzie zobowiązanie pod przyciskiem „zapłać” pojawi przycisk split). Zaproszeni do współdzielenia kosztów znajomi będą mieli 7 dni na zaakceptowanie propozycji.

***

Sprawdź też promocję nowego, darmowego CitiKonta z kartą wielowalutową, w której możesz zdobyć nawet 150 zł premii!

Darmowe CitiKonto

Dokumenty

Regulamin Promocji
Formularz informacyjny

Komentarze (0)